Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reklamace telefonu


Guest Chozeluizskuner

Recommended Posts

Odesláno

To musel byt velmi zaujimavy operator, resp. v čechach mate ine mravy ...

U jedneho operatora na predajne som tu na SK dakedy pracoval, takisto mam x znamych u dalsich 2 operatorov.

U kazdeho to je rovnake, pokial servis nepotvrdi, nemohli sme mi, ako predajcovia ci veduci predajni, nic urobit.

Aj ked mal telefon 3krat rovnaku zavadu, telefon sa mohol menit az ked servis zavadu potvrdil ...

Takisto u operatorov su nejake smernice, tj ten telefon, ktory ti dali novy, musel byt na sklade, a museli ho odpisat, aby im nechybal, a teda neviem si predstavit ako ho odpisali - myslim ze na zaklade posudku predajcu to nejde ...

Reps. mozna si mnel stesti na nejakeho novacka, co nevedel, co spravil, a mal s toho este problem :)

Myslim, ze pravidlo to urcite nebude ...

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Tak telefon jsem včera dostal zpět s tím že je nová systémová deska a nahrán nejnovější soft.Zatím vše v pořádku.Jen se divim že ho rovnou nevymněnili celej...:myslim

Odesláno

Toto spravili aj mne na Nokii asi 5-6 rokov dozadu. Uznali mi jednu reklamačku a dve nie. Telefón som nosil priamo do predajne Nokia. Na tretí krát mi pravdepodobne vymenili črevá telefónu (nesedelo číslo pod čiarovým kódom) a pôvodný mi zostal, len zadný a predný krit. Šiel so priamo do T-mobile a predniesol som im sťažnosť čo sa mi stalo a čuduj sa svete hneď mi vymenili telefón za nový.

  • O 4 roky později...
Guest Chozeluizskuner
Odesláno

A jsem tu znova pro radu. Rád bych dal smějícího se smajlíka ale už mi to nepřijde úsměvné.

Na jaře jsme zakoupil mobilní telefon. Po cca dvou měsících jsem ho reklamoval pro bílé skvrny na displeji viditelné hlavně na bílé obrazovce. Po měsíci mi přišel telefon s novým displejem a vše OK

Po měsíci znova reklamace na tu samou chybu. Znova se udělali fleky + jsem nahlásil špatnej ukazatel bateri (plná plná a najednou off) + pulhodinové čekání na GPS. Den před koncem lhůty jsem pro telefon dojel a byl vyměněn za "novej" Novej ale celej nebyl, jelikož minimálně baterka a zadní kryt byl můj starej. Telefon jsem převzal a jel domu. Doma jsem dal googleplay a na přihlašovací obrazovce (šedivá) jsem zjisil pruhy přes displej které jsou vidět jen na tmavší obrazovce) Telefon jsem ten den znovu odvezl k reklamaci a už je to pomalu měsíc a stále ani vyjádření. Už od druhé reklamace žádám v protokolu vrácení pěněz.

 

O co mi jde? Jde o to, že je mi tvrzeno že po druhé reklamaci jsem dostal nový kus a teď musim zas vydržet tři reklamace aby mi byli vráceny peníze. 

Mám ale na ty telefony štěstí :/ Ať hledám tak nemohu nikde najít zda je to s tim novým kusem pravda, že musim opravdu znovu třikrát. Navíc jsem nedostal kompletní nové balení.

Vůbec nevim jak se mám zachovat až si půjdu znovu pro opravený nebo "nový" telefon.

Odesláno

Opakované závady vedou logicky ke ztrátě důvěry a proto není důvod čekat na tři další reklamace. Ale má to další aspekty. V prvních 6 měsících od datumu koupě jsou trochu jiná pravidla a nevím zda se do toho vejdeš? Ale i tak, oprava výměnou za jiný kus není výměna za nový přístroj. Pokud by to měl být nový přístroj, tak musí být kompletní s novým záručním listem a příslušenstvím.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...