Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení středového panelu


Recommended Posts

Odesláno

Vím že je tady celkem dobrý návod i s fotkami,ale píše se tam že jsou tam bez objímkové žárovky..je možné že mám nějaké jiné..?? rozebral jsem to a jsou tam dvě žárovičky v černém plastovém obalu..které se vyjmou pootočením doleva ..dají se tyto žárovičky někde sehnat..??

dříve to nešlo..

post-32558-1410962051307_thumb.jpg

[upravil dne 4/11/11 11:39 od ivo67]

[upravil dne 4/11/11 11:41 od ivo67]

Odesláno

Nuo, záleží, aký máte model. Mojde nejdú z pätice von a s takou päticou som nezohnal ani v Peugeote...myslím, že sa líšia podľa typu klimatizácie (a teda typu panela) a možno aj podľa modelu...isté je, že rv 2000 s aut. klímou má ti epäticvé žiarovečky, ktoré j eproblém zohnať...

Odesláno

Ja mam poloautomatiku a mam tam normalne patice, niektore sli vytiahnut fakt tazko, chytil som obe casti do kombinaciek a s citom som to vytrhol...

U nas v mototechne ich myslim maju aj s tymi objimkami, daju sa kupit aj na nete, ak by si mal nahodou ten typ, vsetko je mozne :)

Odesláno

Či má automatickú, manuálnu alebo je bez klímy alebo je to rok 93 až 2002 tak do hodín sa dávali rovnaké tipy žiaroviek.

Iné žiarovky a spôsob uchytenia môže byť možno pod ovládačmi kúrenia a nie hodín.

[upravil dne 25/9/11 07:15 od marko306]

Odesláno

asi tak nejedná se o osvětleni hodin ale ovladačů topení..vydržte já to rozeberu znovu nafotím to a dám to sem..taky mě to mohlo napadnout hned..

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Neskusal si ziarovku vytiahnut z tej umelej hmoty? Mne to pripomina tie moje, ktore su trebars v hodinach, palubovke... Tiez bolo treba potocenim vybrat taku nejaku objimku a z nej vybrat samotnu bezobjimkovu ziarovku.

Odesláno

Tohle jsou žárovky z panelu automatické klimy. Mám ty samé a opravdu sehnat asi nejdou. Jsou nerozebíratelné, protože vývody žárovky jsou nabodované přímo ke kontaktům patice. Moje řešení bylo:

Původní vývody žárovky jsem odštípnul a žárovku vyhodil. Kontakty z patice jsem vybral a holou patici nalepil lepidlem zpět na místo určení. Vzal jsem novou žárovku, narovnal vývody a strčil ji do patice (vývody musejí vyjít ven zadem). Poté jsem je vzadu zahnul a napájel přímo na kontakty na plošném spoji. Bohužel už jsem jiné řešení neměl :roll Teď to funguje super. Až zase odejdou, přepájím :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...