omegaalfa Odesláno 13. říjen 2011 Odesláno 13. říjen 2011 v těch předních blinkrech máš diademy ? Citovat
Balci Odesláno 15. říjen 2011 Autor Odesláno 15. říjen 2011 Jo jo, v prednich blinkrech jsou smerove zarovky Osram Diadem... Citovat
Balci Odesláno 29. březen 2012 Autor Odesláno 29. březen 2012 Tak po delší odmlce dostala 307ka novou hudbu. Orig Clarion letěl do koše a bude nahrazen 2DIN Macromem. Původní repro ( zda-li se tak vubec dají nazvat ) vystřídá repro soustava MTX. Citovat
Moral3z Odesláno 29. březen 2012 Odesláno 29. březen 2012 Tak to zní hodně zajímavě...taky pokukuju po celé výměně audio...pak nahoď nové fotky Citovat
Balci Odesláno 29. březen 2012 Autor Odesláno 29. březen 2012 Žádné tlumení dveří či vedení nové kabeláže dělat nebudu. Za 1. Není na to čas a peníze a za 2. Nejsem žádný audiofil kterému by vadily případné nedostatky. Výměna byla od začátku plánovaná jen kvůli opravdu katastrofalní orig. repro soustavě a rádiu které prakticky nepřehraje žádné formáty. O kompatibilitě s USB flashkou či SD kartou nemluvě. Citovat
Balci Odesláno 29. březen 2012 Autor Odesláno 29. březen 2012 Samozřejmě že o foto se podělím a pokud budu moc rád poradím. Citovat
Vítek1 Odesláno 29. březen 2012 Odesláno 29. březen 2012 skoda ze ty MTX nedostaly poradny radio chtelo by to tam dat aspon zesak jinak jsi mohl koupit klidne i levnejsi [upravil dne 29/3/12 17:39 od Vítek1] Citovat
Balci Odesláno 29. březen 2012 Autor Odesláno 29. březen 2012 Jak jsem již napsal. V plánu bylo vyměnit orig. radio za lepší a to je zřejmě jakékoliv. Pokud by šlo čistě o hudbu jasně že by byly mnohem lepší volby. Mě šlo i o multimedialní využití a to splňuje dostatečně. Tak jako tak věřím že rozdíl oproti tovarnímu audio bude markantní. Citovat
Balci Odesláno 29. březen 2012 Autor Odesláno 29. březen 2012 Zesilovač v případě potřeby se může kdykoliv dokoupit... Citovat
Balci Odesláno 5. duben 2012 Autor Odesláno 5. duben 2012 Zásilka dnes konečně dorazila tak snad zítra vše nainstaluji... Citovat
Balci Odesláno 6. duben 2012 Autor Odesláno 6. duben 2012 Je to foceno mobilem tak se omlouvám za kvalitu. Byl to boj ale nakonec tam sedlo. Co nejdřív se pustím do montáže repra. Citovat
Balci Odesláno 12. duben 2012 Autor Odesláno 12. duben 2012 Do otvorů pro původní výšky jsem umístil výškové výhybky. Bylo to tak tak ale podařilo se. Musel tam ještě zůstat prostor na samotnou výšku. Citovat
Balci Odesláno 12. duben 2012 Autor Odesláno 12. duben 2012 Do plastové mřížky jsem vyřezal otvor. Vypiloval, upravil a nalepil schránku na samotnou výšku. Citovat
Balci Odesláno 12. duben 2012 Autor Odesláno 12. duben 2012 A už jen vsadil výš. repráček a zpět do palubovky... Citovat
Balci Odesláno 12. duben 2012 Autor Odesláno 12. duben 2012 Děkuji. Taky z toho mám radost. Hlavně jsem rád že nemusím mít výšky někde provizorně chycené na A sloupku nebo dveřích. Ale bylo štěstí že to vyšlo rozměrově. Je to opravdu tak tak. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.