ozzy56 Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 vím velmi dobře jak vypadá ten přípravek...,ale jak píšu--když čep opravdu v těhlici drží, je brzy po něm, to svařování prohřeje spoj a pak to jde... k tomu zavaření čepu k těhlici mám jen jedno--hovado mechanik Citovat
HonzaGRDT Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 Souhlas v obou bodech.. Přípravek mám taky a čep s ním šel povolit jenom jednou jedinkrát. Citovat
myšut Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 no ještě vede jedna cesta , odvrtat to středem,pakárna,ale nezničíč těhli pak ji kupovat někde jetou za 1000-1500 na vrakáči zatěch 20 min s vrtačkou stojí Citovat
ozzy56 Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 nějak nechápu, jak chceš spodní kulák z těhlice odvrtat s vrtačkou v ruce, zkus to nějak popsat:myslim Citovat
Benžík Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 Vymenoval jsem oba a oba šli povolit kladivem, sekackem a pak velkým hasakem. První byl tak za 20 minut a druhej za 4 hodiny. Citovat
Michal.x Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 postupů je mnoho já to dělam tak rozbruskou čep odříznu tak že de vyndat vnitřek konus s kuličkou vemu ceočko a vnitřek vyvařim dvakrát seknu a je povolenej Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.