Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výběr party pípy


Scratch

Recommended Posts

Ahoj,

myslíte, že tato pípa je vhodna na party? Pisou to, ale jestli s tim nemate nejake zkusenosti.

Vim, ze mi doporucite pipu s chlazenim, ale planuju to na 15 litrove soudky, ktere se snad vejdou do lednice. Nebo i na vetsi soudky, tak holt bude pivo teplejsi :D

http://www.vycepy.com/party-pipa-s-rucni-pumpou-bajonet.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos ma neco podobneho, kdyz mas nachlazenej sud a planujes, ze se sud vypije, tak pohoda. Nevim, jak s narazecem, jsou ruzny druhy (Plzen ma neco jinyho nez napr. Svijany). Kamos za to daval pred cca. 2 lety 3500 vočí.

Jinak jsem pivar, pivko mam veeeeelmi rad a z tyhle pipy mi pivko chutnalo. Nekrkas po tom tolik, jako kdyz je to honeny CO2. Takze za me doporucuju.

[upravil dne 14/9/11 18:12 od Butrus]

post-31496-14109619742193_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam prave radsi, kdyz je to jen vzduchem :)

mam k tomu tuhle hlavici, hodi se na gambrinus, plzen, a Novou paku, kterou potrebuju, komplet by vysel na 2300...

http://chlazeni-kosour.cz/cz/e_shop/narazece/narazec_bajonet_lindr.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tahle pípa je v pohodě.Používáme ji i na velký sudy.Sud s pivem,předem nachlazený strčíme do upravenýho klasickýho sudu a obložíme ledem.Vydrží to i celej víkend v pohodě,samozžejmě ten led,ne ten sud,těch se tam pár vystřídá :D .A ty naražeče si můžeš postupně dokoupit podle potřeby,vyměnit to neni nic složitýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dival jsem se na ni, ale nesedi mi tam jedna vec, vhodna na sudy plzen, gambrinus a staropramen

plzen ma bajonet a staropramen zehlicku, takze nevim, jestli mam prodjci verit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, pán na aukru pise, ze to je na gambrinus i na starac, ale pritom kazdy pivovar ma jinou plotnu, tudiz se obavam, ze pan tomu asi nerozumi, n apisu mu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je duraplast, to vydrzi vsechno, mam to i v motoru, toho bych se asi nebal, ale ta v prvnim odkaze je fakt i moc pekna :), treba neco usetrim na sekacce, tak to vrazim do pipy, co bych neudelal pro kluky z peugeot clubu. Sedet na chalupe a cucet na plny sud je na prd :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ostatní pípy jsou bez pumpy,je to sice pakatel napojit tam jakoukoli ale zas další věc navíc.Ta nerezová s pumpou je kompaktní,pevná a ověřená.Sám bych si jí dělal asi v případě že bych měl naražeč od někoho zadara.Ta na fotce od Dobrmika má jakýsi vodovodní kohout,tudiž neumožní regulaci jako klasickej výčepní,kterej má jednu klapku na regulaci výstupního tlaku kterým si seřídíš pivo tak aby moc nepěnilo a pak v klidu točíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toho plastu bych se nebal, bo jak všichni víme tak i v hospodách je pivo hnáno v plastovém vedení.

Mě se to zdá dost pěněz za tu pípu steho plastu.

Da se uplně jednoduše na naražeč našrobovat plastová spojka tu dat libovolně dlouhou hadici tu a pak libovolný kouhotek.Dase to tež tak urobit.

Ja jsem volil cestu vodního chklazení s dvěmi kohouty.Dokaže to uchladit 50l za hodinu takže no problem.

Teplé pivo je hnus, tlačime převažně vzduchem.

Na víkend si dopřavame 30l bečulku není nic hezčího než si zajit do garaže natočit jedno dobře vychlazené pěti pivo:D:D:D

[upravil dne 15/9/11 19:59 od Mišak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...