Radek Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 chystam se rozebrat auto na nahradni dily. maji nejakou cenu papiry (TP a OTP) k autu? STK plati jeste rok a pul. Citovat
Maverick Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 Pokud nemají zaplacené EKOvýpalné, tak jsou z pravidla k ničemu:( Citovat
Ferry Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 cca tak za dvojku se jich zbavis - teda myslim, ze kdyz tu dvojku nekomu zaplatis, tak ti napise papir o ekolikvidaci a pak to zrusis jinak jeste se daji zrusit na zaklade cestneho prohlaseni, ze auto bylo pouzito na neco jineho (psi bouda, apod.) ale tenhle figl uz nektere urady znaji a tezko rict, zda ho vezmou nebo ne Citovat
Radek Odesláno 9. září 2011 Autor Odesláno 9. září 2011 no jo, ekoteroristi jedni. zeptam se hasicu. v Praze pry berou auta bez poplatku (doklad o ekolikvidace samozrejme daji) a pak na nich trenuji vyprostovani. ja ale potrebuju auto na dily a pro toho psa :-) Citovat
mastiko Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 zdravim kupil som 605ku no zistil ze bola burana s predu totisto nemam identifikacny stitok karoserie da sa nejakspravit ten identifikator dakujem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.