Guest Scratch Odesláno 17. říjen 2011 Odesláno 17. říjen 2011 nesnasim rajce mame i okurky a Hurvajz muze privezt cibuli Citovat
Guest Scratch Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 tak bohuzel se nam vysledky jednotlivych disciplin trosku poztraceli, ale cenu pro milana+ mam porad v loznici 1. Gronholmm 2. Radek Hurvajz 3. Stifler 4. PetaV 5. Charlie 6. Peta+Martina 7. Tvrdýýýýýýýý Punkac 8. Stibto 9. Milan+ 10. Minik+Pe.Tr 11. Dzana 12. Medved [upravil dne 26/10/2011 23:04 od Scratch] Citovat
punkac Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 proč zrovna já jsem tvrdý ýýýýýýýýýýýýýýýý ??? Proč zrovna vždycky u mě je nějaká chyba? :bacha:bacha:D:D:D:D:D Citovat
elton Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 proč zrovna já jsem tvrdý ýýýýýýýýýýýýýýýý ??? Asi proto, že jsi natvrdlej :D:D:D:D Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 Pze Sratch je vylitej a neumi p-saaat Citovat
punkac Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 ty voe člověk tady chvilku není a už chodí po světě s velkým tvrdým Citovat
Milan+ Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 tak bohuzel se nam vysledky jednotlivych disciplin trosku poztraceli, ale cenu pro milana+ mam porad v loznici 1. Gronholmm 2. Radek Hurvajz 3. Stifler 4. PetaV 5. Charlie 6. Peta+Martina 7. Tvrdýýýýýýýý Punkac 8. Stibto 9. Milan+ 10. Minik+Pe.Tr 11. Dzana 12. Medved [upravil dne 26/10/2011 23:04 od Scratch] No ty v.. co to je za cenu,že je v ložnici? Citovat
Charlie 1 Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 tam musíš zajet a vyzvednou si ji!:o,ale až Scratch nebude doma...Fotky ještě nějaký budou? Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. říjen 2011 Odesláno 30. říjen 2011 ksiltovka a jeste neco ja to snad presunu do obyvaku Citovat
Petav Odesláno 2. listopad 2011 Odesláno 2. listopad 2011 Pozdě, ale přece musím Scratchovi i Miss Scratch poděkovat za super srazík. Nemělo to chybu. Maxíkovy dobroty úžasný a soutěž originální a dobře připravená. Citovat
Stifler Odesláno 2. listopad 2011 Odesláno 2. listopad 2011 Petav: A kde jsou tvé fotky z akce? Citovat
Guest minimaxa Odesláno 2. listopad 2011 Odesláno 2. listopad 2011 tak bohuzel se nam vysledky jednotlivych disciplin trosku poztraceli, ale cenu pro milana+ mam porad v loznici 1. Gronholmm 2. Radek Hurvajz 3. Stifler 4. PetaV 5. Charlie 6. Peta+Martina 7. Tvrdýýýýýýýý Punkac 8. Stibto 9. Milan+ 10. Minik+Pe.Tr 11. Dzana 12. Medved [upravil dne 26/10/2011 23:04 od Scratch] No ty v.. co to je za cenu,že je v ložnici? To nechtěj vědět, já ji dostal už vloni, a až letos mi ji nuceně stčili do auta.. :bojim:bojim:bacha Citovat
punkac Odesláno 4. listopad 2011 Odesláno 4. listopad 2011 buď rád, že jsi nedostal Džerdžinskího To bylo jiný kafe Citovat
Guest Scratch Odesláno 4. listopad 2011 Odesláno 4. listopad 2011 bistu uz nemam, otec ji omylev vyvez do kontejneru Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.