Jooooose-1 Odesláno 5. září 2011 Odesláno 5. září 2011 Neviem ako vám ale mne fakt chýbajú pesničky z 80-90 tich rokov... To bolo úplne niečo iné ako dnes Dám sem pár príkladov len na osvieženie pamäte a priložte aj vaše, možno sa niekto poteší a nájde zabudnutú pesníčku Moje Príklady: Shakespeare\'s Sister-Stay Sunshine reggae - Laid Back \"Sunchyme\" - Dario G http://www.youtube.com/watch?v=BY2OFztWiuY&feature=BFa&list=PL9D162DB212B01E24&lf=BFp Enigma ~~ Return to Innocence http://www.youtube.com/watch?v=9_ALElMLpRA&feature=BFa&list=PL9D162DB212B01E24&lf=BFp Fun Factory - Celebration Come On Eileen - Dexy\'s Midnight Runners (HQ Audio) Miranda - Vamos A La Playa http://www.youtube.com/watch?v=sgE0fDNtvqY&feature=BFa&list=PL9D162DB212B01E24&lf=BFp [upravil dne 5/9/11 23:25 od Jooooose-1]
Šalda Odesláno 5. září 2011 Odesláno 5. září 2011 Už tu někde podobné vlákno je;) Ale je fakt že tyhle skladby jsou klasika
Y2K Odesláno 5. září 2011 Odesláno 5. září 2011 ta enigma je podla mna skladba cislo 1 celej ery ludstva
godzila.01 Odesláno 5. září 2011 Odesláno 5. září 2011 Popravdě nechybějí a pokud chybějí tobě, nic ti nebrání v tom aby jsi si je hrál v autě,doma či kdekoli jinde .... :aut:aut
Recommended Posts