Haryk Odesláno 5. září 2011 Odesláno 5. září 2011 mám problém,stále mi vracejí smazané maily (s koše) jako nepřečtené díky za radu [upravil dne 7/9/11 18:51 od Haryk] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 5. září 2011 Odesláno 5. září 2011 Kde se vracejí?? V klientovi, v kterém? Na webovým rozhraní? Citovat
Haryk Odesláno 5. září 2011 Autor Odesláno 5. září 2011 ?, klasicky se mě vrátí do doručené pošty Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.