Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na telefon


chuck11

Recommended Posts

Zkopírováno z heuréky...

Chtěl sem si koupit hezký mobil, s dobrým fotoaparátem, wifi, GPS, konektorem na sluchátka, dobrým procesorem a možností prohlížení office dokumentů. Vybíral sem asi dva měsíce :)) a právě Vivaz mi vyšel jako nejlepší, neboť se mi HTC moc nelíbí (spíše kancelářský telefon), Nokie dotykové do 10 000,- maj pomalé procesory, Samsung je značka od který nevim co čekat (od lidí v okolí sem byl od ni odrazován), LG hraje spíš takový druhý housle a Apple mobily se mi zdaj velmi předražený a hodí se spíš pro amerikanofily. Kdyby byl na tomto zařízení Android, tak by to byl královskej mobil, ale to vůbec nevadí. A značka Sony Ericsson je záruka kvality. Takže doporučuji.

Pro:

Fotoaparát 8Mpx + HD video (špičková kvalita a neseká se ani při pohybu)

Wifi (při dobrém signálu načtení stránky v mžiku)

GPS (ovšem v základu s nutností připojení k netu, ale lze stáhnout jiné, které připojení nevyžadují)

Office dokumenty

Rozlišení displeje (ještě sem nezkoušel, ale určitě by se dalo relativně kvalitně podívat i na filmík)

3mm jack na sluchátka

Operační systém (spoustu věcí se dá dostahovat a doinstalovat)

Procesor 720 Mhz (pro ty co si chtějí hrát na mobilu hry bez sekání nebo mít více aplikací spuštěných najednou)

Nepoškrábatelný povrch (když do něj nebudete úmyslně rýt)

Atd.

Proti:

Pro poslouchání FM rádia je nutno mít připojeny originální SE sluchátka v nichž je zabudovaná anténa.

Už za šera stojí fotka za prd a LED dioda spíš poslouží líp jako baterka, když hledáte klíče, než jako blesk, takže je to takovej \"denní foťák\", ne na tmu.

Špatná čitelnost displeje na slunci. Bez zakrytí rukou nemožné něco vidět. (ovšem s tim se setkáte na všech telefonech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...