ezop Odesláno 14. srpen 2011 Odesláno 14. srpen 2011 Zdravim prosil bych o radu nebo nakej typ proč z ničeho nic přestal jet.Jako jede ale nejde přidfat plin huli ne černy ale takovej bilej dym.Nic nezarachotilo ani nic neklepe.Zorvody jsem kontroloval a ty sedi.žeby čerpadlo?nebo jednotka??Diky za každou radu a at se daři Citovat
oddie Odesláno 14. srpen 2011 Odesláno 14. srpen 2011 Zkontroloval jsi ty rozvody opravdu dobře? Jestli ano, změř kompresní tlaky. Citovat
ezop Odesláno 14. srpen 2011 Autor Odesláno 14. srpen 2011 Ano jsou poctivě zkontrolovany vče bylo zaaretovane a vše sedělo.Zkoušel jsem to nastartovat a se nv tom houpe a převaluje vypada to že to snad jede na jeden valec.Zkoušel jsem i oddělat (asi řidici jednotku) a vubec to nereagovalo.zkusim ty tlaky přeměřit a pak už jedině čerpadlo. Citovat
ezop Odesláno 14. srpen 2011 Autor Odesláno 14. srpen 2011 a motor se v tom houpe a převaluje:) Citovat
oddie Odesláno 14. srpen 2011 Odesláno 14. srpen 2011 Čerpadlo to asi nebude, ten bílý kouř je nespálená nafta, takže čerpadlo vstřikuje, ale nafta nehoří. Změř ty tlaky, může být třeba prostřelené těsnění mezi dvěma válci, nebo i prasklý či propálený píst. Citovat
ezop Odesláno 14. srpen 2011 Autor Odesláno 14. srpen 2011 jo vyzkoušim to jestli že budou dobre a bude to furt blbnout tak jedině to čerpatlo.každopadně diky za info Citovat
straki007 Odesláno 15. srpen 2011 Odesláno 15. srpen 2011 Ja bych i poradil no nevim o jaky motor jde:myslim Citovat
ezop Odesláno 16. srpen 2011 Autor Odesláno 16. srpen 2011 je to 2,5 TD a tlaky jsem měřil a jsou dobre tak už asi jedině to čerpadlo?Jinak mi to hlava nebere Citovat
straki007 Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 TDi nebo TD ???? No z niceho nic je divne. Skocit to nemohlo cerpadlo se nerozpadlo..... Zkus nastavit teda cerpadlo ............. PRESNE 11 stupnu. Ale asi to vypada na hlavici v tom cerpadle. No zkus nastavit a dej vedet. Citovat
ezop Odesláno 17. srpen 2011 Autor Odesláno 17. srpen 2011 No v tp.je 2,5td ale do čerpadla naka elektronika vede.Kousek vedle motoru je i naka řidici jednotka nevim naco ale když jsem ji odpojil tak to vubec nereagovalo.Nevim jak tech jedenact stupnu nastavit.Nastavoval jsem akurat rozvody a ty byly zaaretovane tak jak to ma byt a furt stejny,pak jsem ještě přidaval fora na čerpadle a ubiral ale nepomohlo.Ještě motor trochu reagoval na to(mam na přivodove hadici balonek)když jsem ten balobek mačkal a nasilim tam tlačil naftu to se trochu uklidnoval ale furt špatne. Citovat
straki007 Odesláno 17. srpen 2011 Odesláno 17. srpen 2011 No nastavit se to musi stroboskopem,ale napada mne ted ze kdyz motor nebezi pravidelne a na volnobeh spatne tak to nenastavis..... Ta jednotka nic nebude.Tenhle motor jednotku zadnou nema. Jak je na tom palivovy filtr?? Pripadne mozna ze uz to ma EGR.Muze zustat otevreny a tohle muze taky zpusobit... Citovat
ezop Odesláno 17. srpen 2011 Autor Odesláno 17. srpen 2011 no filtr je novej a zkoušel jsem to i napřimo přes petku hned do čerpadla a furt stejny.Co je EGR? Mohlo by se stat že by se na čerpadle povolil klinek a ta řemenice by se posunula pootočila??Jestli to nema jednotku rozvody sedi tlaky jsou dobre tak jedině neco z tim čerpadlem:Nechat ho nekde přeměřit?Popř sehnat druhe...Jinak to nevidim Citovat
straki007 Odesláno 17. srpen 2011 Odesláno 17. srpen 2011 EGR je tohle Jak je pozice cislo 6 tak misto toho tesneni dej plisek podlozku. Jinak muze to byt to cerpadlo..... Citovat
ezop Odesláno 18. srpen 2011 Autor Odesláno 18. srpen 2011 JO JEŠTĚ SEM SE CHTĚL ZEPTAT k tomu čerpadli zezadu vedou 3drary k čemu to je?naky předehřev paliva v čerpadle? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.