roura Odesláno 9. srpen 2011 Odesláno 9. srpen 2011 Pěkný večer .Máte někdo zkušenosti s posíláním zásilek RADIALKOU ?? Já to v životě neslyšel ani nepoužil a zajimalo by me jak to funguje a kolik si tak učtují...obědnal jsem si dveře na pažouta a pan to pošle toudle cestou (Nechtel jsem se zas tak ptat aby si nemyslel,že jsem z Marsu )....tak alespon nejaka nova zkušenost Citovat
georgegg Odesláno 9. srpen 2011 Odesláno 9. srpen 2011 info o ceně a všem např. http://www.radialka.cz/wdmalek/index.php Citovat
koblih69 Odesláno 9. srpen 2011 Odesláno 9. srpen 2011 Jo zkušeností mám dost, přirovnal bych je asi k TopTransu, jak vystupováním tak chováním k zásilkám. Z poslendí rok se mi u nich 2x stalo, že nevybrali dobírku a pak z a2 dny přijeli a ukecávali to no pokud to není nic čemu se dá ublížit blátem vodou a házením tak se asi není čeho bát PS: třeba je to jen místní zkušenost... Citovat
Benžík Odesláno 9. srpen 2011 Odesláno 9. srpen 2011 Neco mi uz radialkou prislo, nevim co to bylo. Obcas mi nekdo neco posle ne postou ale nejakou zasilkovou sluzbou a zatim s zadnou nebyl problem. Citovat
roura Odesláno 9. srpen 2011 Autor Odesláno 9. srpen 2011 jeee diky ,díky..to je krása zas jsem o neco chytřejší....Pravda taky jsem si to mohl najit sam Ale ja veřil že se najde nekdo kdo ví Citovat
P607Olda Odesláno 9. srpen 2011 Odesláno 9. srpen 2011 Je to nějaký pozůstatek zásilkové služby ČSAD, funguje to jak za socialismu - vždycky volají, jestli by to nestačilo zítra, občas něco malého spletou. Ale nakonec vždy vše dobře došlo a mají zřejmě nejnižší ceny. Viděl jsem, jak tam (důchodci) manipulují neskladné zásilky do kamionu - vše OK, nic nerozbili. Citovat
koblih69 Odesláno 9. srpen 2011 Odesláno 9. srpen 2011 Já taky nemám zásadně negativní zkušenost, vzpomínám si že jsem s nima kdysi jednal o nějakých cenách... říkal jsem jim, že v TopTransu máme jednotkovou cenu 49,- za balíček v rámci ČR bez ohledu na cílové místo a váhu nebo rozměry. Tak mí říkali, že to závisí na množství tkak říkám cca 2000 ks a oni že to je málo, teda pokud myslím ročně a ne měsíčně. Tak říkám denně a oni aha tak to nevíme to musíme prověřit a tím to zhaslo... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.