Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Pěkný večer .Máte někdo zkušenosti s posíláním zásilek RADIALKOU ?? Já to v životě neslyšel ani nepoužil a zajimalo by me jak to funguje a kolik si tak učtují...obědnal jsem si dveře na pažouta a pan to pošle toudle cestou (Nechtel jsem se zas tak ptat aby si nemyslel,že jsem z Marsu :D)....tak alespon nejaka nova zkušenost :)

Odesláno

Jo zkušeností mám dost, přirovnal bych je asi k TopTransu, jak vystupováním tak chováním k zásilkám. Z poslendí rok se mi u nich 2x stalo, že nevybrali dobírku a pak z a2 dny přijeli a ukecávali to :D no pokud to není nic čemu se dá ublížit blátem vodou a házením tak se asi není čeho bát :papa

PS: třeba je to jen místní zkušenost...

Odesláno

jeee diky ,díky..to je krása zas jsem o neco chytřejší....Pravda taky jsem si to mohl najit sam :mad: Ale ja veřil že se najde nekdo kdo ví :)

Odesláno

Je to nějaký pozůstatek zásilkové služby ČSAD, funguje to jak za socialismu - vždycky volají, jestli by to nestačilo zítra, občas něco malého spletou.

Ale nakonec vždy vše dobře došlo a mají zřejmě nejnižší ceny.

Viděl jsem, jak tam (důchodci) manipulují neskladné zásilky do kamionu - vše OK, nic nerozbili.

Odesláno

Já taky nemám zásadně negativní zkušenost, vzpomínám si že jsem s nima kdysi jednal o nějakých cenách... říkal jsem jim, že v TopTransu máme jednotkovou cenu 49,- za balíček v rámci ČR bez ohledu na cílové místo a váhu nebo rozměry. Tak mí říkali, že to závisí na množství tkak říkám cca 2000 ks a oni že to je málo, teda pokud myslím ročně a ne měsíčně. Tak říkám denně :D a oni aha tak to nevíme to musíme prověřit a tím to zhaslo...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...