Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mobyho P306-2.0HDi aneb jak řikaj kámoši:hodně dobrej insajd-máme po STK a vše je OK


Moby89

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Parádní fotka :) Moby, pokud by jsi chtěl mám doma narázník na starý model sundaný z auta a řekl bych, že máme stejný odstíny :) Jen je ze spodu trochu drbnutý a nad levou mlhovkou je prasklý. Pokud máš někoho kdo to vaří tak by nemusel být problém. Mám k němu i mlhovky a překáží mě. Tak pokud by jsi chtěl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moby89 : taky jsme se bavili spolu o tom mym ..... ten uplne novej striklej z vyroby jen do zakladu (model postfacelift kulate mlhy) se mi porad vali doma a jednak se k tomu nemuzu dostat a ted stejne )porad) vubec nejsou penize tak kdybys ho chtel (ten novej,ne ten muj bouchlej,jak jsem Ti cpal puvodne) tak se urcite domluvime - sehnal jsem ho dost levne rejzovat na tom nepotrebuju ;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto:děkuju, ale nějak jsem si zvykl na tenhle černej předfacelift, přecejenom kdo to takhle ma? je to originalní řešení;):D ale pokud budeš chtít pomoc s tim narazníkem(stříknout...) tak řekni nějak to vymyslíme.

Radim: tak na mě pls s těma mlhama mysli, pošli třeba SZkou kolik za ně budeš chtít, a jestli jedeš kokořín tak by jsme to mohli vyřešit tam:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně jsem zapomněl. Hele jestli pojedu na Kokořín ještě nevím, ale chtěl bych. Zrovna ten termín je u nás fesťák, www.jamrock.cz mám to 500m a vlezný mě přišlo jen na kilčo, zbytek platil zaměstnavatel ;) Program ještě není, ale denní rozpis naznačuje, že to, co mě láká je ve čtvrtek a v pátek :) Takže eventuálně bych na sobotu mohl dorazit :) ale ještě to 100pro nevím a předem se přihlásím v tý správný sekci. Jinak k těm mlhám, jsou to origo Bosche a osobně 300kus? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera odpoledne jsem normálně dojel k Dádě na chatu, vše v pohodě, pak že dám auto do dvora, tak sednu nastartuju, a zjistim že jsem bez posilovače, otevřu kapotu a koukám že řemen kterej žene altík a servo je roztřepenej. Takže dneska následoval odtah do Phy. Tímto děkuju Zpozdílkovi za odtah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...