tom406 Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 čtěte můj příspěvek http://www.czechsubaruclub.cz/forums.php?m=posts&q=1470 Citovat
Marcel00 Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 neviem no, ale pokial ma znalost neklame tak japonci si denso davaju robit prave v cine... ci ? Citovat
kujon106 Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 Já mám právě z ebaye také iridia, ale NGK (IX) a fungují naprosto perfektně už cca 2 roky. Citovat
mk405 Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 skoro jsem se vyděsil naštěstí to vypadá na originál... Citovat
rootsky Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 Díky za info. Jinak u mě taky NGK IX... Citovat
h4wk3y Odesláno 14. červenec 2011 Odesláno 14. červenec 2011 jeste ze v aute zapalovaci svicky nemam .... Citovat
chechet Odesláno 14. červenec 2011 Odesláno 14. červenec 2011 taky NGK. co bychom chteli. kdyz kupuju na ebay neco vyrazne levnejsiho, nez v beznych internetovych/kamennych obchodech, tak jsem dycky na pozoru a kdyz vec dorazi tak ji podrobne zkoumam no. posledne jsem kupoval nahradni planzety na holici strojek Braun. cena polovicni, postovne zdarma, prodejce v Korei. ale snad jsou prave, holi. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.