Přejít na obsah
dodo407sw

predpisane kolesa 1.6HDi

Recommended Posts

ake mate zapisane rozmery v technickom preukaze pre 407sw 1.6HDi?

ja mam len 205 60 R16...

mam moznost si dat zapisat aj vacsie len neviem ake sa davaju na pgt..

dikss :)

[upravil dne 12/7/11 11:25 dodo407sw]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Možnosť dať si to zapísať na OU máme všetci. Tam mu povedia, že potrebuje lajstro od Peugeota a v tom momente skončil. :D

joooj keby si nezil na slovensku tak by som sa necudoval ze veris tomu co pises, ale beriem to tak ze to z tepla;-) na uradoch pracuju skorumpovany ludkovia, rodina, kamarati;-)

[upravil dne 12/7/11 12:51 merlin99]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Veľmi sa neteš, oficiálnou cestou je to takmer nezapisateľné. S takým nápadom ná tu bolo viac, a stále jazdíme na 16\'\' :papa

kazdy nee ja maaam \"17\" a gumi 225/45 :aut ale bez zapisu v TP :roll

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nemusi byt ani vo vysokej funkcii ;)

davaj vsak pozor na alternativne rozmery pneu, aby sa ti nestalo ze budes mat rozhadzane udaje a nezmysly na palubaku.

to DERT123: nerobis dobre ze jazdis na inych pneu ako tie co mas v TP povolene...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ano hlavne poistovnu mam na mysli a zahranicie. tam ti hned vezmu tabulky ECV, alebo kvalitna pokuta.

co sa tyka nezmyslov na PP, tak sa jedna o to ze obvod kolesa alternativneho rozmeru pneu ak je iny tak

potom palubny pocitac pocita stale ako keby si mal tie R16 kolesa. a ty v skutocnosti ides rychlejsie, pripadne pomalsie.

niesom si isty ci sa to da cez dia nastavit, to neviem, ale urcite viem ze PP neukazuje spravne udaje.

v tvojom konkretnom pripade mas o 9mm nizsie auto a obvod kolesa je o 57mm mensi, co znamena ze na jednu otacku kolesa spravis o 57mm menej ako s vyrobcom predpisanym rozmerom.

Cize na jednom kilometri sa ma koleso otocit 487,8 krat, nez to s tvojim alternativnym rozmerom sa otoci az 501,7 krat. To je na jednom kilometri. V skutocnosti auto vypocita prejdenu trasu 1 kilometer ale podla realu si presiel o 27,7 metra menej. od tohoto udaju vznika rozdiel na spotrebe a podotykam ze pocitam udaje na jednom kilometri...

Snad je to zrozumietelne co som tym chcel povedat :D

Alternativne rozmery pneu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
do zahranicia nechodim ....no a dlhodobu spotrebu mam 6,0 podla pp takze spoko :D a okrem toho to sedi na ceste ako rit na serbly :aut:D

a podla tankovania ? nalej do plnej, najazdi 100km a opat dotankuj do plnej... zopakuj aspon 3x a potom daj vediet ci mas spotrebu 6L :D

v tom mojom vysvetleni islo prave o to ze pp neposkytuje spravny udaj a ani spravnu rychlost. porovnaj s GPS.

al v principe je mi to uplne jedno kto co ma, pytal si sa ja som odpovedal a podlozil vypoctom :D

hlavne nech je user satisfied :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku