P607Olda Odesláno 10. červenec 2011 Odesláno 10. červenec 2011 Dcera měla XM s tímto motorem, jezdila za 5,813. Průměr za 21 t. km včetně tažení vozíku s koňmi. [upravil dne 10.7.2011 21:26 P607Olda] Citovat
John_Ice Odesláno 10. červenec 2011 Odesláno 10. červenec 2011 tak to já jsem u 406break(epic čerpadlo)měl kolem 7l/100km...nikdy jsem to moc nehlídal...ukázalo mě to 800km když probliklo magické oko a jel jsem čerpat...když jsem jel někdy 900km tak jsem si řekl dobrý,ale bral jsem že 7 je optimum Citovat
comm Odesláno 11. červenec 2011 Odesláno 11. červenec 2011 406 BREAK r.v.97 spotreba 5,8l/100km - jazdim hlavne mesto! Samoyrejme nenahanam auto Citovat
Benžík Odesláno 11. červenec 2011 Odesláno 11. červenec 2011 5 - 7,5 l/100km, prumer 6,3 ve meste v lete na kratky cesty. Citovat
mmartinkovic Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 Ja sopm mal v 605 2.1 td rv. 1991 a do 6 L som sa vzdy zmestil.jazdim sice kopec kazdy den 2x ,ale podla tankovania a prejdenia km som sa vzdy dostal do 6 L, Presiel som 1000 na 1 tankovanie, cca 70 L, tak si to mozes preratat. Ale vsetko zalezi ako vies jazdit na usporu. ale uz sa to tu niekde pisalo ake motory ake maju spotreby. Pozri Citovat
Benžík Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 V sobotu prumer 5,6 podle pp na asi 300km . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.