Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahojte,

Mam partner 2,0 HDi a včera ráno som vytiahol kus plechu z remenice na kluke. Ako často sa stáva, že táto odpružená remenica sa pokazí. Musí tam ís? znova len tá odpružená remenica? Ďakujem.

Odesláno
Napsán autorem Martinsk

Ahojte,

Mam partner 2,0 HDi a včera ráno som vytiahol kus plechu z remenice na kluke. Ako často sa stáva, že táto odpružená remenica sa pokazí. Musí tam ís? znova len tá odpružená remenica? Ďakujem.

Stává se to celkem pravidelně po 60tkm a nahradit jinou to nelze (tzn. opět odpružená, cena kolem 7tKč)

[Editován dne 2/25/Fri, 25 Feb 2005 22:06:09 +0000Fri, 25 Feb 2005 22:06:09 +0000Fri, 25 Feb 2005 22:06:09 +0000Fri, 25 Feb 2005 22:06:09 +0000 Medvěd]

Odesláno
Napsán autorem Milhaus65

Teoreticky lze nahradit 0515P2 za 0515R2 -neodpružená za cca 1500 Kč, ale nikdo neví co to udělá. Nedoporučuji

Třeba se to zničí až za pár kilometrů :)))

Odesláno

Prej je to běznej jev u Hdi. Mám Xsaru Hdi a někde jsem se o tom dočet. Mě to rachtá když je motor v zatížení asi od 2000 do 3200 otáček. Odpružená je proto aby se vlivem torzních kmitů předního konce klikovýho hřídele netrhal klínovej řemen na alternátor,servo atd. Kupovat starší za 7000 Kč se mi nechce a starej bude taky špatnej. Stve mě to. Protože motor je u mě v zatížení skoro pořád

Odesláno

to nerachta ta remenice - me to dela taky presne v tom rozsahu a to mam tu remenici davanou novou... ale nemuzu prijit na to, co to dela. Jeden clen fora ma presne ty samy problemy a pry by to mohl delat katalyzator...

  • O 2 týdny později...
Odesláno

No katalizator. Jak se to veme. Mě po neštastné nahodě vyhořel a začalo to víc rachtat. Je možné, že se tam neudržuje takový tlak (ve výfukovém potrubí) jaký by měl a tím rychleji dosedaji ventily (hydroštely). A při tom největším výkonu to rachtá. Při 3200 otačkách/min se mění křivka výkonu a cosi se vstřikovacím časem....že by byla chyba zde??

:(:(

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...