Martinsk Odesláno 25. únor 2005 Odesláno 25. únor 2005 Ahojte, Mam partner 2,0 HDi a včera ráno som vytiahol kus plechu z remenice na kluke. Ako často sa stáva, že táto odpružená remenica sa pokazí. Musí tam ís? znova len tá odpružená remenica? Ďakujem. Citovat
Medvěd Odesláno 25. únor 2005 Odesláno 25. únor 2005 Napsán autorem Martinsk Ahojte, Mam partner 2,0 HDi a včera ráno som vytiahol kus plechu z remenice na kluke. Ako často sa stáva, že táto odpružená remenica sa pokazí. Musí tam ís? znova len tá odpružená remenica? Ďakujem. Stává se to celkem pravidelně po 60tkm a nahradit jinou to nelze (tzn. opět odpružená, cena kolem 7tKč) [Editován dne 2/25/Fri, 25 Feb 2005 22:06:09 +0000Fri, 25 Feb 2005 22:06:09 +0000Fri, 25 Feb 2005 22:06:09 +0000Fri, 25 Feb 2005 22:06:09 +0000 Medvěd] Citovat
Milhaus65 Odesláno 26. únor 2005 Odesláno 26. únor 2005 Teoreticky lze nahradit 0515P2 za 0515R2 -neodpružená za cca 1500 Kč, ale nikdo neví co to udělá. Nedoporučuji Citovat
vector Odesláno 26. únor 2005 Odesláno 26. únor 2005 Napsán autorem Milhaus65 Teoreticky lze nahradit 0515P2 za 0515R2 -neodpružená za cca 1500 Kč, ale nikdo neví co to udělá. Nedoporučuji Třeba se to zničí až za pár kilometrů )) Citovat
koorci Odesláno 26. únor 2005 Odesláno 26. únor 2005 Prej je to běznej jev u Hdi. Mám Xsaru Hdi a někde jsem se o tom dočet. Mě to rachtá když je motor v zatížení asi od 2000 do 3200 otáček. Odpružená je proto aby se vlivem torzních kmitů předního konce klikovýho hřídele netrhal klínovej řemen na alternátor,servo atd. Kupovat starší za 7000 Kč se mi nechce a starej bude taky špatnej. Stve mě to. Protože motor je u mě v zatížení skoro pořád Citovat
tmx.806 Odesláno 26. únor 2005 Odesláno 26. únor 2005 to nerachta ta remenice - me to dela taky presne v tom rozsahu a to mam tu remenici davanou novou... ale nemuzu prijit na to, co to dela. Jeden clen fora ma presne ty samy problemy a pry by to mohl delat katalyzator... Citovat
Aywosh Odesláno 8. březen 2005 Odesláno 8. březen 2005 No katalizator. Jak se to veme. Mě po neštastné nahodě vyhořel a začalo to víc rachtat. Je možné, že se tam neudržuje takový tlak (ve výfukovém potrubí) jaký by měl a tím rychleji dosedaji ventily (hydroštely). A při tom největším výkonu to rachtá. Při 3200 otačkách/min se mění křivka výkonu a cosi se vstřikovacím časem....že by byla chyba zde?? :( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.