reboot Odesláno 24. únor 2005 Odesláno 24. únor 2005 Zdarec lidi, rozšířil jsem v prosinci rodinu (holka), tak plánuju něco místo své 106. V úvahu připadá 306 kombi, či 406. U 406 radši diesel, benzín asi dost papá , ale připadá mi že ty motory HDI mají na můj vkus moc elektroniky. A co jsem četl v diskuzi o filtru pevných částic... Tudíž se ptám: dávají se tyhle filtry taky do 306 HDI?Jak se dá koupit auto bez těchto blbostí? A do jakého roku? O 306 uvažuju i o benzínu. A podle tech. parametrů na těchto stránkách má 306 1.4 hatchback větší spotřebu než 306 Break 1.4 - není to překlep? Máte někdo 306 Break 1.4, 1.6, nebo TD? Za kolik jezdíte? A 406 1.8 benzin? A jak je to s těmi HDI a opravami? Potřebuju něco s nízkými náklady na opravy. Na to prej jsou nejlepší staré TD motory. :-) Citovat
Ferry Odesláno 24. únor 2005 Odesláno 24. únor 2005 1.8 16V ve 306ce a ve 406 jsou ty same motory Oznaceni XU7JP... ta 1.8ka mi ve 406 bere cca 8 -10.5 l LPG podle stylu jizdy, dlouhodoby prumer 9.4l Citovat
Operator Odesláno 24. únor 2005 Odesláno 24. únor 2005 Podle mých zkušeností jsou ty staré TD hlavně držáky, na rozdíl od těch Hdi. A u Hdi je to hlavně dost drahý pak na opravy. Záleží kolik najezdíš. S mou 406 TD jezdim tak za 1,5kč/km, zhruba 6-7 litrů/100 převážně mimo město a sám. Má najeto kolem 200 000 a pořád šlape perfektně. Měnim jen olej a pneumatiky. Gratuluju k dcerce! Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 24. únor 2005 Odesláno 24. únor 2005 Čaf, ze stejných důvodů jsem měnil 306 5dv na větší. Zvolil jsem 406 Break 2.0i 16V. Po městě jezdím asi za cca 13l/100, delší trasy cca 9.1l/100 Citovat
Sepp Odesláno 24. únor 2005 Odesláno 24. únor 2005 Fakt se musim pridat na stranu Benzinaku - Nechapu jak muze vubec nekdo chtit v dnesni dobe diesla : dvoulitr je dobra volba, ale myslim, ze 1,8 16V je kompromis, ktery jeste ujde /pokud nechces 406 - combi - tam by to spise chtelo ten dvoulitr ) Citovat
Péťa Odesláno 24. únor 2005 Odesláno 24. únor 2005 Ze vseho nejdriv gratuluji k holcicce !!! A k autum - drive jsem jezdil take na ropu (309GRD) a byl jsem maximalne spokojen. Ale pri vymene auta jsem si to spocital - nakup, udrzba, stoupajici cena nafty, povinne ruceni,... versus ujete kilometry a rozhodl se pro benzin (vlastne LPG, ale to byla jen pridana hodnota). Nejvic zalezi na poctu ujetych kilometru a taky trochu na zdroji nafty (kdo ma kamionovou dopravu, tak si pravdepodobne koupi ropaka). :papa:papa Citovat
Hnipak Odesláno 24. únor 2005 Odesláno 24. únor 2005 Mam 306 BK 1.4 (to samy ma i Štembi) r.v. 2000. Spotreba 6.9, oba. Citovat
stembi Odesláno 25. únor 2005 Odesláno 25. únor 2005 Jasně. 306ka Break je ta nejlepší volba. Jak píše Hnipak, auto jezdí perfektně, motor se dá výborně vytáčet při minimálním nárůstu spotřeby a průměrná spotřeba je na takhle velký auto skvělá. 306kám zdar! Mám najeto 165 tis a zatím do toho liju jen benzín a olej. Kurňa, teď jsem si spočítal, že už přes motor proteklo skoro 10 tun benzínu. Citovat
stembi Odesláno 25. únor 2005 Odesláno 25. únor 2005 Mimochodem, ten příspěvek jsem určitě v 16:20 nepřídával. Nekdo by měl na serveru seřídit hodiny.... Právě je 12:15. Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 25. únor 2005 Odesláno 25. únor 2005 Stembi: Mě to taky jezdí perfektně Citovat
Kralda Odesláno 28. únor 2005 Odesláno 28. únor 2005 Prodám ti tu mojí až se na jaře vzbudí ze zimního spánku. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.