Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

děkuji vám za typy. zkusim se informovat kdo z nich to bude umet.

jj chci jiný kola

a vyber v rozteči 4xXXX je velice mizernej :(

[upravil dne 28.6.2011 19:38 čakom]

Odesláno
Ze čtyř dir na pět bych se toho asi bál:myslim

nie je preco

Myslim že docela jo,ale asi záleží hodně na jakou jinou rozteč to bude no

Odesláno

f3Rd@: už tu mam inzerat ale zatim jen na vymenu. pokud najdu kola ktery chci tak atlantis nejspiš prodám. po složeni auta na zem potřebuju dostat kola co nejvic k lemum. na zadku mam už 35mm podložku a je to pořad malo. a do širší podložky se mi už nechce. proto chci širší kola abych mohl dat nejaky rozumny podložky a mit kola u lemu.

Odesláno

Já řeším to samé, mám týpka co mi podložky uděla za 3700 i se šroubama, budu tohle řešit až přes zimu, protožr chci dát 18\" kola, nějaký dekly koncernový, jak ta mám teď ty dotzer tak v zadu jsou zastrčený , ale pokud bych dal podložku tak bych buď drhnul o hranu blatníku nebo o podběh... tak že nevím jak to zatím vyřešit.

Odesláno

To já asi ne :-D kámoši mě ukecali :-D sice to bude trošku finačně náročná investice , ale tak nějak to snad zvládnu...

máme zálusk na tyhle...

qoqnsgwbi8.th.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...