čakom Odesláno 28. červen 2011 Odesláno 28. červen 2011 kde sehnat podložky z 4x108 na 5x100, 112, 108 atd ??? Citovat
Dadadavid Odesláno 28. červen 2011 Odesláno 28. červen 2011 http://auto.bazos.cz/inzerat/10564137/Podlozky-pod-kola-ELOX.php Citovat
genzer Odesláno 28. červen 2011 Odesláno 28. červen 2011 nebo tady http://www.podlozky.wbs.cz/index.html Citovat
309GT Odesláno 28. červen 2011 Odesláno 28. červen 2011 Ze čtyř dir na pět bych se toho asi bál:myslim Citovat
Přema Odesláno 28. červen 2011 Odesláno 28. červen 2011 třeba tu Tady ale píšou že nedělají z 4x ...... na 5x ........ jen stejné počty šroubů Citovat
jozefsv Odesláno 28. červen 2011 Odesláno 28. červen 2011 Ze čtyř dir na pět bych se toho asi bál:myslim nie je preco Citovat
čakom Odesláno 28. červen 2011 Autor Odesláno 28. červen 2011 děkuji vám za typy. zkusim se informovat kdo z nich to bude umet. jj chci jiný kola a vyber v rozteči 4xXXX je velice mizernej [upravil dne 28.6.2011 19:38 čakom] Citovat
koblih69 Odesláno 28. červen 2011 Odesláno 28. červen 2011 Některé kombinace samozřejmě nejdou ... http://www.podlozky.wbs.cz/Pokec--nakresy.html Citovat
Dopiťák Odesláno 28. červen 2011 Odesláno 28. červen 2011 čau pokud chceš riskovat ...mě to přešlo po tom co sem vyděl jak vypadají .. [upravil dne 28/6/11 20:12 tommas11] [upravil dne 28/6/11 20:12 tommas11] Citovat
309GT Odesláno 29. červen 2011 Odesláno 29. červen 2011 Ze čtyř dir na pět bych se toho asi bál:myslim nie je preco Myslim že docela jo,ale asi záleží hodně na jakou jinou rozteč to bude no Citovat
f3Rd@ Odesláno 30. červen 2011 Odesláno 30. červen 2011 Cakom: jeste rekni ze budes tyhle kola prodavat... Citovat
čakom Odesláno 30. červen 2011 Autor Odesláno 30. červen 2011 f3Rd@: už tu mam inzerat ale zatim jen na vymenu. pokud najdu kola ktery chci tak atlantis nejspiš prodám. po složeni auta na zem potřebuju dostat kola co nejvic k lemum. na zadku mam už 35mm podložku a je to pořad malo. a do širší podložky se mi už nechce. proto chci širší kola abych mohl dat nejaky rozumny podložky a mit kola u lemu. Citovat
H@sky Odesláno 30. červen 2011 Odesláno 30. červen 2011 Já řeším to samé, mám týpka co mi podložky uděla za 3700 i se šroubama, budu tohle řešit až přes zimu, protožr chci dát 18\" kola, nějaký dekly koncernový, jak ta mám teď ty dotzer tak v zadu jsou zastrčený , ale pokud bych dal podložku tak bych buď drhnul o hranu blatníku nebo o podběh... tak že nevím jak to zatím vyřešit. Citovat
čakom Odesláno 1. červenec 2011 Autor Odesláno 1. červenec 2011 kanal dekly by se mi taky libili ale asi zustanu u čtyř díry Citovat
H@sky Odesláno 2. červenec 2011 Odesláno 2. červenec 2011 To já asi ne :-D kámoši mě ukecali :-D sice to bude trošku finačně náročná investice , ale tak nějak to snad zvládnu... máme zálusk na tyhle... Citovat
H@sky Odesláno 2. červenec 2011 Odesláno 2. červenec 2011 Jo a co myslíš jak budou vypadat na 406tkce??? ještě když tam dáme streč gumu... ? Citovat
wooody Odesláno 3. červenec 2011 Odesláno 3. červenec 2011 luxusně ) ještě sem neviděl auto kterýmu kanáldekly neslušej Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.