DanHal Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 Zdravím, chci se zeptat, co se stane, když odpojím rádio. Budu muset zadávat kód? Žádný jsem k tomu neměl. Rádio pravděpodobně originál není. Citovat
marko306 Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 čo znamená, že neni originál? Neni peugeoťácke alebo je peugeoťácke, ale je z inej 206? Ak je nepeugeoťácke tak kód pýtať nebude. Citovat
MilanF1 Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 Pokud si nejsi jistý orginálností rádia, hoď foto, ale jinak platí to, co psal marko. Citovat
DanHal Odesláno 21. červen 2011 Autor Odesláno 21. červen 2011 nevím jestli je to originál, poznáš to pole fotky? Citovat
pastorek Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 Nebol by som si istý. Tieto rádiá majú tiež ochranu kódom, je iba otázne či je deaktivovaná lebo pri Blaupunktoch sa to dalo vypnúť. Citovat
DanHal Odesláno 21. červen 2011 Autor Odesláno 21. červen 2011 a nevíš jak se to dá vypnout? při koupi jsem žádnej kód neobdržel Citovat
pastorek Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 To si už nepamätám ale skús nájsť na nete návod k obsluhe presne podľa modelu. Citovat
Pe.Tr Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 tohle ti odkoduje kdejakej bazarista za 2kilča,kdyby neco teda Citovat
DanHal Odesláno 21. červen 2011 Autor Odesláno 21. červen 2011 návod jsem našel anglickej, píšou že nové rádio je bez kódu, ale nevím jak si s tím předchozí majitel hrál...no, budu doufat že jenom poslouchal českej rozhlas a nešahal na co nemá Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.