ChouLu Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 Zdravim, Uz me prestalo bavit to zlute svetlo z klasickych zarovek a poohlizim se po jinejch. Do oka mi padli zarovky od OSRAM presneji 64193NBR http://www.osram-eshop.cz/osram/night-breaker/autozarovky/svitidla-a-zarovky-osram/h4-64193nbr-night-breaker-60-55w-duo-baleni-4008321227096-d15050.html Myslis ze je to dobry kup, nebo mate s nimi nejake zkusenosti nebo mi doporucite neco jineho? diky moc ChouLu Citovat
ChouLu Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 Ted jeste koukam ze maji Night Breaker Plus a ty vypada jeste lepe takze prosim o porovnani i s temito diky Citovat
MilanF1 Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 S těmito žárovkami se dá určitě souhlasit, ale nemají NBR plus, nebo tak nějak? Ty by měly mít vyšší životnost. Možná budou o něco málo dražší EDIT: tak jsi je našel, jít do těch plus, ty jsou novější. [upravil dne 20/6/11 20:09 MilanF1] Citovat
ChouLu Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 jj koukal jsem ze klasicky NBR jsou uz ve vyprodeji a tyhle se nechaji sehnat kolem 500ky za sadu coz se mi zda docela v poho akorat nemohu najit zda maji homologaci Citovat
ChouLu Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 Diky, maji uz jsem to nasel ted jeste teda ale vyresit nejaky hezky parkovacky obyc budou divny Citovat
ChouLu Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 http://www.autokelly.cz/#PATH=3814606;4732508;4141411;4141528|CT=5|PCT=4|CUR=0|FT=T10W5W|PGS=20|PT=0|PDID=229488|PDPID=5129143|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0| co rikate na tohle? Citovat
DERT123 Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 ja mam osram NB vsade to ist stratavacie,dialkace,hmlovky Citovat
ChouLu Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 DERT123: to jsou dalkove? Luxusni Citovat
ChouLu Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 WOW tak to se jdu po nich zitra podivat Citovat
DERT123 Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 mal by som vyfotit aj dialkove :roker Citovat
ChouLu Odesláno 21. červen 2011 Autor Odesláno 21. červen 2011 Tak H4 objednany a rovnou jsem si vzal W5W od osramu také, presne tyto: http://www.autokelly.cz/#PATH=3814606;4732508;4141411;4141528|CT=5|PCT=4|CUR=0|PGS=20|PT=0|PDID=229488|PDPID=4096689|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0| a stejne sviti normalne do zluta tak ja uz nvm Citovat
DERT123 Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 skus daj jednu taku a jednu taku a budes vidiet ci je tam rozdiel Citovat
ChouLu Odesláno 21. červen 2011 Autor Odesláno 21. červen 2011 to jsou prave ony Osram Cool Blue W5W Citovat
ChouLu Odesláno 21. červen 2011 Autor Odesláno 21. červen 2011 Teda ted zjistuju ze delaj 2 druhy jedny stoji 50/ks a druhy asi 200/ks,tak nvm co tam ma Stibto ja tam mam ty za 50 Citovat
Dadadavid Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 DERT123 : No svítí ti to pěkně,ale Peu 407,to už je jiná liga světel Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.