Jenda 309 Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Praví rallye závodníci jak mají být http://www.youtube.com/watch?v=_lYNfWEh_CI&feature=player_embedded#at=141 [upravil dne 17.6.2011 15:53 Jenda 309] Citovat
vendelinek Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Před chvilkou sem to viděl na tn cz:D http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pruser-pruser-bordel-pruser-vaze-leva-tri-sverazna-navigace-v-rally.html praví závodníci, jak se patří,ale hlavně že se domluvili:D Citovat
MilanF1 Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Pěkný, hlavně, jak si navigátor užíval to esíčko, za to bych ho naškrtil Citovat
c.WO.k Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 tohle je dobrý,koukal jsem na to ráno Citovat
automale Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 co mne toto pripomina ... sotoliny do bezvedomia pane Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 to je jak toto: [upravil dne 17/6/11 20:53 Radek Hurvajz] Citovat
straki007 Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Tak TACHO BOMBAAAA. Jsem sel do kolen.....\"po pi...i velkeho medveda\":D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.