Jump to content
  • Aktuální cíle darů

plexi ofuky oken

honza-v

Recommended Posts

já měl na 309ce od fy Heko...kouřový plast, hezky to pasovalo, ale já osobně jsem měl pak problém se zavíráním oken - kdybych je měl v elektrice, tak je nejspíš nezavřu úplně. Ale aerodynamický hluk se opravdu při otevřeném okýnku snížil a navíc mi tam nepršelo....na 307mu si je nedám, protože s klimou nemám potřebu otvírat okýnka :papa . Tatík je má na 206SW, taky od Heka (jinou značku ani neznám) a má je i na zadních oknech a vypadá to teda dobře :aut

A nebudeš mať prievan aute pri otvorenom okne. Esteticky to niečo autu pridá mal som ich ešte na Favorite a Felícii, uvažoval som ich dať aj na 407-mu ale tak ako písal kolega nadomnou používam klímu a tak nepotrebujem otvárať okná. Možno niekedy kvôli dizajnu, inak je to super vec. Môžem len odporučiť. :papa

[upravil dne 15/6/11 22:03 Judes]

heko su velmi dobre... mam ich tiez. pekne sedia na aute a doplnaju pekne dizajn auta. kupovla som za 31,8€ (vsetky 4 okna).

myslim ze heko je najlepsie co mozes na trhu zohnat...

Judes: nemas celkom pravdu. je jasne ze pocas jazdy ani ja okna neotvaram, snad len v meste obcas ked idem z roboty,

ale co je dolezite, tak to je mat pootvorene okna ked parkujem v praci a tam si to pride na svoje. auto dycha v tychto

horucavach... a to je super vec. citim podstatny rozdiel ked zabudnem pootvorit okna. navyse moze aj sprchnut take

ucel to plni, cize nenaprsi.

esteticke a aj prakticke...

[upravil dne 23/6/11 10:51 Marcel00]

S tým pootvorením máš pravdu, no nikdy som nenechávam pootvorené okná a hlavne keď sa parkuje na nestráženom parkovisku.

Inak je to super vec, aj som nad nimi uvažoval nakoľko som ich zatiaľ mal na všetkých autách, len tam som mal manuálne sťahovanie okien a neviem čo to urobí s elektrickým pohonom okien (predsa tam bude menšia vôľa).

Ty ofuky se lepí nebo nelepí? Kámoš to má na P206 nenalepený a je to takový divný, že se to hýbe. Já na P406 to mám přilepený, jenže občas mi okno při zavření sjede uplně dolů jako, že to něco přiskřípne(ochrana) a co mě štve nejvíc, že ten kdo to lepil dal asi dost lepidla a když sundám okno a je teplo tak mám horní kraje okna olepený od lepidla :( čistil sem to ředidlem, ale je to pořád dokola, nechtěl sem to celý sundavat, aby mi pak někde něco nezlomilo nebo nevrzalo.

Jak se to montuje a demontuje?

origo?? to mají v Peugeotu?? Koukal jsem na Heko, nic jinýho jsme nenašel..

Jasný že origo, stav se do Peugeotu, na 307 mají určitě taky:papa

jj, mrknu tam, nevíš kolik tam za to můžou chtít??? díky

V Peugeote majú len na predné okná dva druhy, jedny sú 61,09 € a druhé za 55,84€. Najlepšie bude ak sa tam pôjdeš na ne opýtať lebo majú akciu na niektoré veci a tak ťa môžu stáť lacnejšie.

Ty nalepovací jsem nechtěl, takže je mám nasazený uvnitř, a nějak zvlášť se nehejbou, drží tam dobře.

Předtím jsem měl neorigo, už nevím od jaké značky, a ty se tam mlely docela dost, proto jsem zkusil ty origo a jsem spokojenej:papa