Petr5530 Odesláno 13. červen 2011 Odesláno 13. červen 2011 Ahoj všem. Potřeboval bych pomoct . Měnil jsem spojku a po nasledném připojení všeho jak ma byt! Nesliším nabyhat čerpadlo a nejde my nastartovat Nevíte či to muže byt a co s tím udělat ?? Citovat
Ferry Odesláno 13. červen 2011 Odesláno 13. červen 2011 asi jsi nepripojil cidlo otacek pripadne pri demontazi prevodovky jsi ho nejak poskodil napr. o setrvacnik Citovat
Dopiťák Odesláno 13. červen 2011 Odesláno 13. červen 2011 a nebo pokud má novější model mohlo se stát že mu vyběhla ta nárazová pojistka co je u ŘJ motoru..myslím tím to oranžový tlačítko.. Citovat
Petr5530 Odesláno 14. červen 2011 Autor Odesláno 14. červen 2011 Je to 1.4 55kw rok 11/96. Čidlo otaček je připojene a kolem něj jsem nic nemontoval tak nevím. jinak zatím diky!! Je to moje první auto a mam ho 2 měsíce. Chtěl bych s nim ještě nějakej patek pojezdit. Citovat
TomMaister Odesláno 14. červen 2011 Odesláno 14. červen 2011 pokud jsi neodpojil baterku tak jsi mohl spálit nějakou pojistku, zkontroluj všechny pojistky v motorovém prostoru a u řidiče pod volantem. Citovat
Petr5530 Odesláno 15. červen 2011 Autor Odesláno 15. červen 2011 Děkuji všem ale už my to jede . Oksidace kontaktů je opravdu rychla Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.