Jump to content
  • Aktuální cíle darů

ochraný kryt motoru


John_Ice

Recommended Posts

**Omlouvám se předem,ale nenašel jsem to,ale vím,že to tu už někde bylo...takže kdyby to tak bylo žádám tím to o přesunutí tohoto příspěvku a nebo na něj odkaz**

Rozdrtil jsme si ochranej plastovej kryt motoru. V Peugeotu chtějí za to 4 000kč to už bych spíš se kouknul na plechovej, kde píšou,že tlouška je 2mm a stojí cca též 4 000.Odkaz na něj mi poslal Pe.Tr (dík).

Chci se spíš zeptat na to jakej je rozdíl plastového krytu z Peugeotu a repliky plastového krytu z netu kde jsou ceny kolem cca 1000kč. Jestli sedí přesně atd.

děkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Při výměně oleje jsem zjistil, že mám na hadry kryt motoru. Dát 4.000,- za orginální kus plastu se mi zdálo přehnané, stejně věčně nevydrží. V jednom e-shopu (Autodíly ZH) jsem našel kryt za 695,- +190,- poštovné. Dnes jsem ho nasadil, kryt tvarově seděl, podle starýho torza jsem trochu doupravil dírky - orginální kryt měl podlouhlé otvory, takže při počtu 13 úchytek se líp trefovalo. Ale nebylo tak zlý, za tu cenu bych ho mohl měnit skoro každý rok ;)

Link to comment
Share on other sites

Na ten e-shop jsem se taky díval, když jsem potřeboval náhradní díly a dost jsem nevěřil těm cenám, byly fakt dost dobrý, v něčem i snad třetinový než jinde. Pak jsem dal raději auto do neautorizovaného servisu a tam si díly objednávali sami, takže kondenzátor klimy a ten kryt byl od jejich dodavatelů, zřejmě Kelly (family) a podstatně dražší.

Ale když mi v origo Peugeot servisu prohlíželi auto, tak mě na ten kryt upozornili a napsali cenu toho krytu 2000 + asi 500 za práci, což taky není nejhorší, když na netu byla i nejdražší cena toho krytu někde kolem 4500,- Kč. Nevím ale, jaká cena by byla skutečná. Přesto se mi za kousek plastu zdálo 2500,-Kč moc a tak jsem to od nich nechtěl vyměnit.

[upravil dne 29/7/11 od Andy22]

[upravil dne 29/7/11 od Andy22]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...