Jump to content
  • Aktuální cíle darů

nosič kol

llug

Recommended Posts

Zdarec, jaký nosič na eurovan a 3 kola.A tažné. Samozřejmě co nejlepší a nejlevnější.Zjistil sem totiž že mam male auto.(kola se tam samozřejmě vejdou ale je to pracné a zdlouhavé nosič by mohla ýt lepší varianta.)

Ahoj Máš pravdu, že existují větší auta, např. Paugeot Expert TePee II L2. Ale i do těch našich korábů se kola vejdou celkem v pohodě, ale jen za předpokladu, že autem cestují jen 4 lidi (dva vepředu + dva v prostřední řadě na krajích). Pak se tam bez problémů vejde i moje kolo, prostě ho vezmu a bez jakékoliv úpravy ho strčím dovnitř. Měřím 183 cm a mám trekové kolo. Při větším počtu lidí v autě to opravdu je problém. Ale zase nemáš starosti, když to auto necháš někde stát kdo Ti ta kola ukradne a další nezanedbatelný problém při umístění kol na držák koule je s přístupem do kufru. Už se to tu někde řešilo a jako jedno z nejlepších řešení lidi vyhodnotili držák kol na dveře kufru. Jde to otevřít blbě, ale jde to. Zkus ještě popřemýšlet a popátrat tady na fóru.

Čau, mel sem venku 2 sedadla s prostřední řady a 2 dospělé kola a 1 děckésem tam (bez toho abych musel sundat přední kolo)nedoatal. A to sme jeli tři a jenom kousek. takže ve čtyrech a delší štreka asi fakt ten nosič.A teď jaký koule - dveře. Jinak samo díky za reakci

• 1 year later...

Kluci, potřebuji nosič kol na zadní dveře, ale uchycení do drážky kolejnic na příčníky. Přesně tohle co je na obrázku by se mi hodilo. Má to někdo na půjčení? Kupovat to asi ne, to by byl ranec. A nebo kde by se to dalo sehnat, když už.

post-28245-14109626566591_thumb.jpg

[upravil dne 30/8/12 08:52 od Tango C8]

Smůla, tohle jsem dostal zadarmo a následně jsem to daroval. Ten člověk co to má si ty držáky do kolejnic vyrobil a funguje spolehlivě. Asi by ti to i půjčil kdybys měl zájem.

práve som sa vrátil z vrakáča v ba a majú tom tento noisič neviem za kolko ale je to vrakovisko most pri bratislave je to na uchytenie na lyžiny ale či na naše auta neviem každopadne s nejakým medzikusom určite ano. Tento bol na štyri bycikle ak sa nemýlim

kontakt http://www.autotuzex.sk/autovrakovisko.htm

[upravil dne 30/8/12 13:36 od citrosaurus]

citrosaurus - dík za ponuku je to drobátko z ruky

frklec - tažný nemám. Taky děkuji. Mám u kolegu možnost k půjčení na střechu, ale jak jsem psal jinde, asi nosiče nedostanu na příčniky, jelikož on má držáky kol na T šroubek do příčniku.

Tango neviem odkial si ale napr v utorok idem do prahy,

chodím cca 1 až 2 krat do mesiaca

A pre frklec toto sa montuje vrchom do drážky a dole sa to nejako chytá na dvere takže je to vlastne za autom. Dnes ešte idem na vrakáč tak možno odfotím ak stihnem

[upravil dne 31/8/12 10:04 od citrosaurus]

tak som bol na vrakáči a sorač maju to tam je to v celku ok ale uchytenie na lyžiny je širka 140cm my mame cca 110 JE TO Z VW carevela takže je to na dve veci ale vyzeralo to pekne

a z toho katalogu len tak pre info tie chromy stoja kolko na výduchy

inak ten termobox ma kamoš a vraj to je haraburda