kveton Odesláno 12. květen 2011 Odesláno 12. květen 2011 netopíte někdo olejem? mám doma plnej sud vyjetýho oleje a tak nějak nevim co s nim dokoknce jsem našel i firmy na výkup, ale obávám se, že si přijedou pro jeden soudek... Citovat
Vítek1 Odesláno 12. květen 2011 Odesláno 12. květen 2011 zkus to nabídnout na dieselpower pred casem tam byl nejakej silenec co na to jezdil Citovat
Marcel00 Odesláno 12. květen 2011 Odesláno 12. květen 2011 spominam na casy, ked Benzinol vykupoval olej za 8,- Kcs/liter som sa ho tam nanosil zbieral som ho po celom okoli :D:D:D ked len aspon soudek, aj to je nieco Citovat
kveton Odesláno 12. květen 2011 Autor Odesláno 12. květen 2011 tak ten sud je myslim 60l, to neni zas tak málo Citovat
Dundee Odesláno 12. květen 2011 Odesláno 12. květen 2011 A kdyby ho PP205 nechtěl, já si ho kldně vezmu Citovat
kveton Odesláno 12. květen 2011 Autor Odesláno 12. květen 2011 Dundee: a přijedeš si pro něj? Citovat
kveton Odesláno 12. květen 2011 Autor Odesláno 12. květen 2011 ok, stačí dát vědět nějak předem a můžes si pro to přijet je to přesně tady přes den je doma otec a odpolko můžu dorazit i já [upravil dne 12/5/2011 14:43 kveton] Citovat
Dundee Odesláno 12. květen 2011 Odesláno 12. květen 2011 Tý jo, takhle na druhej konec Prahy, to si budu muset naplánovat cestu ještě někam okolo. Nejezdíš náhodou někam blíž k Praze 9? Citovat
kveton Odesláno 12. květen 2011 Autor Odesláno 12. květen 2011 v pátek pro malou, ale to zas nemam kam dát ten sud Citovat
FrantaCV Odesláno 12. květen 2011 Odesláno 12. květen 2011 Tady je taky jedna možnost: http://www.kaiserservis.cz/odpadni-oleje/?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=oleje Citovat
kveton Odesláno 13. květen 2011 Autor Odesláno 13. květen 2011 to jo, za litr vyplatěj 0,20 kč a za přistavení auta chtěj 850 kč :-) Citovat
matii Odesláno 14. květen 2011 Odesláno 14. květen 2011 Nebo tady je pár dobrých rad co s vyjetým olejem: OLEJ Citovat
Guest bostich Odesláno 14. květen 2011 Odesláno 14. květen 2011 60 litrů.....můžeš důkladně vystříkat dutiny:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.