h4wk3y Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 Ahoj lidi, mam novy COcko (svarecku) a bude to me prvni vareni s COckem a nutne potrebuju svarit vyfukove trubky, respektive novy vlnovec k trubce... Neporadili byste mi prosim zhruba nastaveni svarecky? Jaky prutok plynu (Ciste CO2), jak rychly posuv dratu (0,8mm) a jak velky proud? Tak nejak od oka... Svarecku mam Kuhtreiber KIT 255, tu nejobycejnejsi, bez displeje, jen potenciometry na nastaveni vseho... Diky za jakykoliv nastrel hodnot Citovat
MichalTalbot Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 Nevím jak máš stupnici, ale proud jsem si vždycky dával tak na 2 nebo 3 podle síly plechu (a jeho \"zdravosti\" ), tenčí a nahnilejší plech na 2 a silnější zdravej plech na 3. Rychlost drátu si vyzkoušej někde na kusu trubky, když to bude moc rychlý, tak Ti drát bude vylejzat a ohejbat se a když pomalý, tak Ti to bude prskat. Chce to vyzkoušet na nějakým kusu plechu nebo trubky někde stranou, nezapomeň si odpojit baterku, ale to určitě víš Citovat
h4wk3y Odesláno 7. květen 2011 Autor Odesláno 7. květen 2011 Vyfuk mam vytahnuty z auta ven.... No, asi vezmu nejaky podobny material a vyzkousim to.... Jeste netusis prosim jaky prutok plynu? Nebo jak se pozna ze ho jde malo, nebo zase moc? Diky Citovat
peter626x Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 na zvaranie co2 nemusis ani odpajat bateriu. plyn aby si pocul jemne sycanie Citovat
peter626x Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 na zvaranie co2 nemusis ani odpajat bateriu. plyn aby si pocul jemne sycanie Citovat
J0hny Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 kdyz bude propalovat, mensi proud, kdyz bude neprovarovat, vetsi proud, rychlost posuvu byla recena, kdyz bude malo plynu bude prskat, kdyz bude moc tak to nic neudela jen bude velka spotreba, a baterku kazdopadne odpoj, nejradsi i ridici jednotku a altik, ale to se moc nedela Citovat
h4wk3y Odesláno 7. květen 2011 Autor Odesláno 7. květen 2011 DIky, mam svareno, probehlo to docela dobre... zkusil jsem to na nejakem podobne tlustem plechu a supr... Diky vsem Citovat
h4wk3y Odesláno 7. květen 2011 Autor Odesláno 7. květen 2011 tak ja uz jsem varil, ale jen elektrodou, tak me zajimaly ty zakladni nastaveni COcka... Ale jinak fajn je to tu... ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.