Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Poklepávání při natáčení kol

kveton

Recommended Posts

Nevíte čím by to mohlo být, když stojím nebo jedu pomalu a otáčím kolama (při parkování nebo otáčení se), tak jakoby na levym kole něco drhne a poklepává, jakobych překonával nějakej odpor.

Mohl by to být ten spodní čep? (to ložisko?) nebo něco jinýho?

spozoroval jsem, že když je mokro, tak je to o dost lepší :-)

o čepech na 407 je tu hodně...achilova pata 407,ale co vím tak Peugeot na tom zapracoval a origoš jsou už v cajku a repliky které stojí méně jsou právě ty čepy co jsou ,,špatné,,Peugeot jim to přenechal,takže nešetřit a jít do originálu. (Tak jsem to někde četl a třba i kdo dělá v Peugeotu to může potvrdit či vyvrátit)

ano je to potrebne...

bude ti zavadziat spodne rameno a dost to silno tlaci to rameno...

demontaz tehlice na druhy krat cca 15 minut :)

vyzera to zlozito, ale je to v pohode... ja som to absolvoval pri vymene loziska naboja

[upravil dne 4/5/11 07:44 Marcel00]

ta by nemusela myslim, vždyť čep zůstává, jen se sundá a dá zpátky

a proč když jde člověk na geometrii mu řeknou je v prdeli čep nemůžem-je to zbytečný to udělat?že se tam kvrdlá a tím pádem to není pevný a vlastně nebude na pevno to chápu...takže je geometrie se špatným čepem v čudu,ale když ho vyměníš tak jak člověk ví,že je dobře postavení kola?No já se jenom ptám a trochu si sám odpovídám....

John, lebo na spodnom cape je presne umiestnenie, zarezy a neni mozne ho nijakym smerom posunut.

takze po vymene capu nieje nutne ist na geometriu...

ale neviem ci si pochopil co kveton pise a v akej suvislosti si pisal o geometrii...

jo pochopil jsem to...mě neudělali geometrii,že mám spodní čep v hajzlu...proto jsem se ptal...

já jenom,že jsem byl na geometrii před měsícem a teď mi asi spodní čep jde do háje,proto se ptám a nechci zbytečně chodit znova na ni...ale co je zbytečné že,rozhodit si ji mohu i po vyjetí ze servisu ;)

[upravil dne 4.5.2011 09:25 John_Ice]

• 3 weeks later...

Ja mám tiež ten istý problém s praskaním, ale som trochu na pochybách, lebo pred 2 týždňami bolo auto na zdviháku v Peugeote (hladala sa netesnosť klímy), mechanik pri tej príležitosti pozeral aj prednú nápravu (na prskanie som ho neupozorňoval) chytal ramená, kolesa, ale nič nehovoril....ak by boly vadné čapy, tak na to musí predsa prísť, alebo to môže byť niečo iné? Mám P407 sedan 9/2009.

[upravil dne 20/5/11 10:42 Vincentvincent]