Pridám sa aj ja so spotrebou:
P 407 2.0 HDI, 103 kW, r.v. 9/2009 sedan. Zima 16\" Leto 17\"
Kombinovaná spotreba meraná na 47886 km merané vždy, na doplna natankovanú nádrž, Pravidelne som si dal na tom záležať, aby som vždy natankoval do plna (48 nádrží) vypočítaná spotreba 5,84 l/100km. Jazda čiste len v meste vypočítaná spotreba 7,51 l/100km. Palubný počítač ukazuje o 0,3 l menej aj v meste aj mimo. V aute som 90% času sám.
[upravil dne 26/4/14 21:08 od Vincentvincent]