Přejít na obsah

Vincentvincent

Uživatel
  • Počet příspěvků

    58
  • Registrace

Profilové informace

  • Město
    Radava
  • Stát
    Slovenská republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Vincentvincent's Achievements

Mám víc než 10 odpovědí :-)

Mám víc než 10 odpovědí :-) (2/6)

0

Popularita

  1. Vincentvincent

    odstanění Fapu

    Tak že jediný spôsob ako to naisto zistiť je odmontovať FAP a pozrieť či je prederavený, alebo to vie zistiť aj diagnostika?
    • 33
  2. Vincentvincent

    odstanění Fapu

    Včera som si pozeral protokol z originálnej diagnostiky z roku 2013. Zaujala ma strana 4 štvrtý bod odspodu "aditívovanie nafty - neprítomne" má to niečo spoločné s aditívom pre FAP filter? Je možné že je odpojený FAP filter? Auto som nekupoval nové ale nepredpokladám že predchádzajúci majiteľ (francúzska lízingovka) robil FAP off. P 407 2009 103 kW HDI. 200 tis. km.
    • 33
  3. Vincentvincent

    odstanění Fapu

    Včera
    • 33
  4. Ešte mám jenu otázku , v servise som sa pýtal či sa dá zaslepiť môj EGR chlapík mi povedal že na mojom to nie je možne, že je elektrický alebo tak nejako nepočúval som ho už poriadne zarazilo ma to že to nejde. Je to pravda?
    • 82
  5. Môžem sa spýtať ako a čím vyčistiť intercooler?
    • 44
  6. Mám otázku k prvej fotke, čo je ta čierna hrubá trubka čo ide zo spodu do sacieho potrubia oproti senzoru tlaku a teploty nasávaného vzduchu? V mojom motore nie je. P 407 2009, 103 kW 2,0 HDI. [upravil dne 11/7/14 07:52 od Vincentvincent]
    • 82
  7. Vincentvincent

    Čo to je?

    Tu je popis chyby, ešte to možno môže byť snímač tlaku v sac. potrubí skúsim vybrať a vyčistiť, alebo nejaký funkčný zohnať a vymeniť. [upravil dne 8/7/14 08:10 od Vincentvincent] P11AA.pdf
    • 11
  8. Vincentvincent

    Čo to je?

    Zaujíma ma cena toho čuda... mám chybu P11AA, a el. mag. vent. je už vymenený, váha vzduchu v poriadku tak idem ďalej... Auto od 80 km neťahá sem-tam chyba zhasne auto ide normálne. Potom ak musím odrazu akcelerovať znova ten istý scenár, kontrolka motora a P11AA.
    • 11
  9. Zdravím Vás, môžte mi prosím povedať čo je na obrázku pod bodom 3? Mal by to byť snímač polohy lopatiek turba? (teda snímač polohy membrány v tom kovovom piestiku?).Ak áno pod akým názvom to mám hľadať v internetovom obchode napr.?
    • 11
  10. Vincentvincent

    Voskovanie, leštenie.

    Ten W5 mám aj ja ale to nie je možné ručne rozotrieť poriadne...
    • 11
  11. Čaute, neviete poradiť nejakú leštenku alebno vosk čo sa ľahko rozotiera a čo nezanecháva biely prášok v každej nerovnosti jamke po kamienku na laku? Lebo kapota potom vyzerá ako posiata bielimi bodkami....
    • 11
  12. Vincentvincent

    Spotřeba 2.0Hdi

    Pridám sa aj ja so spotrebou: P 407 2.0 HDI, 103 kW, r.v. 9/2009 sedan. Zima 16\" Leto 17\" Kombinovaná spotreba meraná na 47886 km merané vždy, na doplna natankovanú nádrž, Pravidelne som si dal na tom záležať, aby som vždy natankoval do plna (48 nádrží) vypočítaná spotreba 5,84 l/100km. Jazda čiste len v meste vypočítaná spotreba 7,51 l/100km. Palubný počítač ukazuje o 0,3 l menej aj v meste aj mimo. V aute som 90% času sám. [upravil dne 26/4/14 21:08 od Vincentvincent]
  13. Vincentvincent

    Servis Nitra

    Tak problém je vyriešený bol to EPW ventil. Výmena diagnostika a ventil 75 e bol som spokojný aj s prístupom, www.bmbmservis.sk [upravil dne 10/1/14 18:41 od Vincentvincent]
    • 7
  14. Vincentvincent

    Servis Nitra

    Ďakujem Ti za pomoc, tiež som rozhodil kontakty a mám už niečo dohodnuté. Dúfam, že to dobre dopadne.
    • 7
  15. Čaute, neviete mi poradiť dobrého servismena na peugeot v okolí Nitry. Mám 407 2,0 HDI 9/2009. 103kW. Porucha: snimač tlaku vzduchu v turbe, alebo elektromagneticky ventil talaku vzduchu turba a žhaviče, podľa diagnostiky. V peugeote ma objenali až po 13.1.2014... [upravil dne 31/12/13 14:29 od Vincentvincent]
    • 7
×
×
  • Vytvořit...