Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Další dotaz na kabely ve dveřích 1.9 D

JirotkovaB

Recommended Posts

No to chce blizsie specifikovat problem, ale ak mate kable z ineho rocnika, je mozne ze tam bolo ine znacenie, zalezi od toho ci idete menit cely kablovy zvazok, alebo na co sa chystate?

Idealne je mat el. schemu priamo k modelu ktory rozoberate, pripadne presvietit kable smerom od zasuvky ci sedi ich adresa (aj ked maju rozdielnu farbu).

No a prave preto je potrebne uviest kde presne je problem, resp. ked si to vlakno pozriete lepsie, tak Lubk0 robil tuto opravu na NEW modely (dolly robil pre OLD model)...

...ja som to na svojom aute zvladol svojpomocne, treba si to len dobre oznacit \"co ma byt spojene s cim\" a potom uz len trpezlivost :)

Já jsem to ještě nerobil a doufám, že nebudu muset. Taky jsem koukal na konektor u modelu MKIII a je jiný, takže bych problémy mít neměl.

Nicméně lajcky bych řekl, že je třeba si poznačit, který kabel vedl do kterého konektoru :myslim samozřejmě je jich tam půl milionu, není to tak jednoduché :D

Chlapi robil som to minulý rok a bol to ako hovoríte vy ,,Vopruz\".Treba tam mať kľud,prepískávačku na multimetri a pekne rad radom vodiče na ,,rozpojených konektoroch\" overovať.Je dobré si nakresliť zrkadlovo oba konektory a potom si ich vždy po prepojení novým vodičom zaznačiť.Iba tak sa dá dopracovať k poslednému pinu bez problémov.Ja som bol pri druhých dverách na druhý deň obrovský macher, a dalo mi dosť špekulovania aby som našiel jenu malú chybu ktorú som urobil.Vtedy treba použiť predošlé dvere ako vzor.Ale nejde to vždy ,ako v mojom prípade,pretože elektrika je dosť v oboch dverách odlišná.

Tak mnoho zdaru.