MilanF1 Odesláno 13. květen 2011 Odesláno 13. květen 2011 Mám podobnou, jenom na ní mám ještě SPZ a VIN v plném znění. + samozřejmě účtenka Citovat
Schreek Odesláno 13. květen 2011 Odesláno 13. květen 2011 Myslím, že tam chybí to podstatné. Razítko firmy která úpravu provedla, takovouhle tabulku si doma napíše každý sám. Citovat
MilanF1 Odesláno 13. květen 2011 Odesláno 13. květen 2011 Beru zpět ... mám kartičku kde v záhlaví je uveden výrobce folie a dole mám razítko + podpis. Z druhé strany mám psáno česky CERTIFIKÁT o odborné instalaci. + číslo atestu. PS: Pokud tam není lépe identifikovaná firma, která to instalovala, pak se nedivím, že tam napíšou cokoliv ... Citovat
Schreek Odesláno 13. květen 2011 Odesláno 13. květen 2011 MilanF1: To pak jo to beru, tak nějak to mám i já, tak by to mělo být aby to mělo nějakou váhu... Citovat
podolak2 Odesláno 13. květen 2011 Autor Odesláno 13. květen 2011 samozřejmě z druhe strany kartičky Citovat
podolak2 Odesláno 17. květen 2011 Autor Odesláno 17. květen 2011 tak teda aktualitka: dnes jsem namontoval vzpěru na kapotu fotky zde: a řešeno zde: (v teto sekci moje fotky dole) Citovat
podolak2 Odesláno 8. prosinec 2011 Autor Odesláno 8. prosinec 2011 nějak se ta barva mění když sviti a když nesvíti slunce :) [Edited on 14/2/12 12:42 by podolak2] Citovat
podolak2 Odesláno 8. prosinec 2011 Autor Odesláno 8. prosinec 2011 karbonova folie na zrcatkach - piplačka:bacha Citovat
podolak2 Odesláno 8. prosinec 2011 Autor Odesláno 8. prosinec 2011 aktualní sada kol ktera bude nahrazena bilima rallye plechama už přišti tyden! Citovat
Frozz Odesláno 9. prosinec 2011 Odesláno 9. prosinec 2011 Světla - Folie na zrcátkách - no uvidíš, taky ji tam mám, lepili jsme ji s Rejtym, ale asi po týdnu za tím okrajem dole vylezly hrbolky, jak se ta folie smrštila, takže to nevypadá hezky a budu ji sundavat :( Citovat
ChouLu Odesláno 9. prosinec 2011 Odesláno 9. prosinec 2011 Kolik si dal za ty zadni svetla z pluska? mam na ne zaluusk Citovat
safi1 Odesláno 9. prosinec 2011 Odesláno 9. prosinec 2011 Pekna 206... Zadne svetla sa mi pacia Kde sa da zohnat pred lízo? Citovat
podolak2 Odesláno 9. prosinec 2011 Autor Odesláno 9. prosinec 2011 přední lízo je z opel astra H Citovat
autobik Odesláno 25. leden 2012 Odesláno 25. leden 2012 Ahoj, libi se mi tva 206, muzes mi prosim dat vedet, jak probihala vymena paluniho pocitace, zda mas zkusenosti s vymenou kotoucu za ventilovane a pokud jsi menil volant za kozeny, jak se prehazoval airbag ? diky Citovat
autobik Odesláno 25. leden 2012 Odesláno 25. leden 2012 Ahoj, libi se mi tva 206, muzes mi prosim dat vedet, jak probihala vymena paluniho pocitace, zda mas zkusenosti s vymenou kotoucu za ventilovane a pokud jsi menil volant za kozeny, jak se prehazoval airbag ? diky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.