Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

POzna se nekdo


lkr@cbox.cz

Recommended Posts

To pokračování je teda nic moc, ta první část byla o dost lepší. Na tomhle díle je vidět, že to dotyčný psal narychlo, a zřejmě už na to neměl takovou náladu. Nicméně pobaví... Jo a Marlin jako usměvavý mladík, jo? No to tedy nevím :D akorát ten smutný výraz při pohledu na cenu benzínu sedí ;) A tu 106-ku taky zrovan moc nablýskanou nemá :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, fakt jsem se pobavil. Četl jsem si to včera v Hypernově, zatímco mi přítelkyně házela do košíku zboží a kolemjdoucí divně čuměli na můj vygebenej výraz. Je fakt, že jsem taky ještě čekal nějaký pokračování ohledně těch holek, ale jinak úplně v pohodě. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem oddie

To pokračování je teda nic moc, ta první část byla o dost lepší. Na tomhle díle je vidět, že to dotyčný psal narychlo, a zřejmě už na to neměl takovou náladu. Nicméně pobaví... Jo a Marlin jako usměvavý mladík, jo? No to tedy nevím :D akorát ten smutný výraz při pohledu na cenu benzínu sedí ;) A tu 106-ku taky zrovan moc nablýskanou nemá :P

Oddie, tedka v zime je skoro kazde auto spinave, to umyju, a nez dojedu dom, jak je spinave, ale v lete se jen blejska ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...