Jump to content
Sign in to follow this  
groovred

zlobi central a citit benzin v aute

Recommended Posts

Zdravim peugeotaci tak mne zase zlobi auto, včera jdu z nakupu chci zamknout a auto se hned odemkne.Uz nedavno jsem vysledoval ze dveře u spolujezdce se nekdy neodemknou no včera uz auto neslo vubec zamknout na dalku.Klicem jsem ho zamknul.Muze to delat přelomenej drat ve dveřich spolujezdce kdyz jde zamkout kličem? A jeste jedna pikoška v interieru je citit benzin myslim ze to jde od vyduchu z motoroveho prostoru přes klapku.Uz bych to nejradši hodil z utesu ale zatim neni na nove :(

[upravil dne 10/4/11 10:32 Ferry]

Ten centrál bude asi opravdu nejspíš jen drát, případně pokud jsi sundával tapec mohlo by být pokřivené i táhlo od vnitřní páčky.

V mém případě byl přelomený drát, zoxidovaný konektor a vadný motorek v jednom... to se pak hledá pěkně blbě...:papa

[upravil dne 10/4/11 08:10 koblih69]

No tak pokud máš spoň měřák tak to taková tragédie zase není... pro začátek stačí když zaklapneš šroubovákem zámek při otevřenejch dveřích a budeš zkoušet hejbat s tou gumovou manžetou mezi sloupkem a dveřmi. Pokud to bude mít vliv tak máš napůl vyhráno a pak už jenom nahradíš kabel, který zlobí. To je nový nebo starý model?

smrad benzinu jde vetsinou z praveho podbehu, pac je tam ulozena nadobka pohlcovani benzinovych par, jenze vetsinou je jeji napln - aktivni uhli, opotrebovane a nedokaze pri teplejsim pocasi pohltit vsechny vypary z nadrze, takze to pak smrdi, je to nesikovne umisteny zrovna pod nasavacim otvorem kabinoveho ventilatoru

[upravil dne 10/4/11 20:23 Ferry]