Šalda Odesláno 3. duben 2011 Odesláno 3. duben 2011 To je opravdu vyčerpávající odpověď;) Jen jsi Vendi zapoměl na odmaštění:aut [upravil dne 3/4/11 08:21 Šalda] Citovat
Šalda Odesláno 3. duben 2011 Odesláno 3. duben 2011 To já jen tak pro úplnost;):aut Jinak sprej se bude blbě rozprašovat, to je něco jinýho než s pistolou;) Citovat
neutral Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 Chlapi chci si ověřit zda se byl správně informován ohledně lakování plast. nárazníku u mojí 106. Starej lak vybrousit,ale nemusí se uplně plast by měl byt zdrsněnej abych neutrácel za základ na plasty a potom plnič tak 2x a po zaschnutí plniče lak taky více vrstev. Před nástřikem laku by se mělo asi jistou dobu počkat,že? Citovat
Guest StibTo Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 proč plnič 2x ?.... leda že bys víckrát neúspěšně přebrušoval nerovnosti ... Citovat
Guest StibTo Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 jj to pak jo .. ja daval vlastne taky 2x porad bylo co prebrusovat .. ale mam to tak bachraty stejne ze jsem se na to pak uz vyprdl .. holt dokonale to nebude Citovat
Šalda Odesláno 9. duben 2011 Odesláno 9. duben 2011 Pokud ten plnič budeš stříkat sprejem, tak je lepší raději 2x, už jen pro jistotu, protože když Ti potom něco vyleze ven až to bude pod lakem, tak je to jen na nasr...ní Jinak ten starej nárazník nemusíš brousit až na plast, stačí to jen přelíznout, abys narušil povrch, pochopitelně brousit tak aby to bylo pěkně hladký Citovat
neutral Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 Díkec Šalda, potvrdil si mi mou teorii. Jinak brusivo 220 by mělo stačit, to vyhladí dostatečně ne? [upravil dne 10.4.2011 09:57 neutral] Citovat
Guest StibTo Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 Ja mel sestistovku na vybrouseni tmelu a pak dvoutisicovku na zahlazeni plnice.. Vse ale pod vodou,na to bacha Citovat
Frozz Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 Není tu nějaký lakýrník nebo někdo, kdo by dokázal namíchat barvu namíru a posléze kvalitně nastříkat zadní plastovou lištu na bílo? Pozn. sever Čech, dík. Citovat
neutral Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 Jo jo. To vím. Už sem stříkal víčko nádrže. Ale pokud netmleím, tak stačí na vybroušení před plničem 220 nebo 320 a bez vody co já vím. Pod vodou až jednotlivé nástřiky. Citovat
Šalda Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 Pod plnič brousím 320 a plnič posléze po vytvrdnutí 1000:papa Plnič se pochopitelně brusí pod vodou. [upravil dne 10/4/11 11:31 Šalda] Citovat
JoseA Odesláno 24. duben 2011 Odesláno 24. duben 2011 Ahoj Šaldo. Potřeboval bych poradit jak rozleštit nový lak. Potřeboval jsem obnovit lak na autě z důvodů mnoha oděrek, skřábanců, promáčklin atd... Koupil jsem stejnou barvu jako byla originál a auto přelakoval. Barva nebyla problém, ale bezbarvý lak sem doslovat zprasil. Jednu stranu jsem udělal tak, že jsem lak slil do hladka, vypadalo to fajn, ale lak na několika místech stekl. Druhou stranu jsem proto dělal způsobem 3 slabší vrstvy s dělšíma pauzama. To ale dopadlo zase tak, že se lak dostatečně neslil a je vidět poprašek. No poprašek, spíš je to celé jako popískované . Vrstva laku je ale dostatečně silná i k broušení. Můžeš mi prosím poradit jak co nejlépe lak zabrousit/vyleštit do hladka? Citovat
Elbrus Odesláno 26. duben 2011 Odesláno 26. duben 2011 ahoj, když si chci stříknout zadní brzdový třmeny novym lakem (starej se oloupal), stačí použít obyč autolak nebo je potřeba kupovat speciální barvu na brzdy ? kvuli teplotám ? Citovat
Stifler Odesláno 26. duben 2011 Odesláno 26. duben 2011 Elbrus: Proč si myslíš, že se starej lak oloupal? Protože to někdo natřel obyč lakem. Samozřejmě, že je pořeba mít barvu, která dobře snese i vysoké teploty. Citovat
Elbrus Odesláno 26. duben 2011 Odesláno 26. duben 2011 no oloupal, starej lak byl původní tovární a oloupal se když jsem ho čistil Citovat
Stifler Odesláno 26. duben 2011 Odesláno 26. duben 2011 Když pohledáš tady na fóru, tak se tady dá najít spousa témat, kde někdo řešil lak na brzdové třmeny, takže určitě najdeš, co potřebuješ Citovat
Šalda Odesláno 26. duben 2011 Odesláno 26. duben 2011 Ahoj Šaldo. Potřeboval bych poradit jak rozleštit nový lak. Potřeboval jsem obnovit lak na autě z důvodů mnoha oděrek, skřábanců, promáčklin atd... Koupil jsem stejnou barvu jako byla originál a auto přelakoval. Barva nebyla problém, ale bezbarvý lak sem doslovat zprasil. Jednu stranu jsem udělal tak, že jsem lak slil do hladka, vypadalo to fajn, ale lak na několika místech stekl. Druhou stranu jsem proto dělal způsobem 3 slabší vrstvy s dělšíma pauzama. To ale dopadlo zase tak, že se lak dostatečně neslil a je vidět poprašek. No poprašek, spíš je to celé jako popískované . Vrstva laku je ale dostatečně silná i k broušení. Můžeš mi prosím poradit jak co nejlépe lak zabrousit/vyleštit do hladka? Takhle je to docela těžký to popsat, ale zkusil bych napřed brusnou pastu a potom leštící pastu, jen se obávám že to nepůjde ručně, ale jen strojně, tudíž s pořádnou leštičkou:( Možná i zkusit na kousku smirkem 2000 pod vodou, poté 2500 a nakonec leštící pastou:myslim Ale to jsou jen dohady, musel bych to vidět naživo, i když asi vím co myslíš a jak to vypadá Citovat
_Lukaso_ Odesláno 26. duben 2011 Odesláno 26. duben 2011 Prosím Vás jak zjistím jakou přesně barvu mám na autě (čislo..)?? v TP mám jen Červená základní ... Peugeot 106 (rok1994) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.