Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

hele advantech racing, nejsou z prahy z nejakyho autobazaru? minuly tyden jsme byli pro takovy kola v praze, kamos kupoval na 206tku, byly to 17, ET25... jinak koukal jsem na net a nezda se to,ze by to byly nejaky nekvalitni kola. cena byla 6500,- psal ze jsou sundany z 206CC

[upravil dne 22/3/11 11:12 oni]

Odesláno

Jen podotknu značka možná dobrá, ale vezmeš jednu díru a budeš je mít šišatý jak míč na ragby nedoporučoval bych je na normální ježdění. Ale je to jen můj názor.

Odesláno

teda kola moc pěkný...na první pohled jsem čekal značku RSW...myslím že tady kšilt nemá s těmito koly žádnou zkušenost ...jinak by to asi hned napsal....když vezmeš díru uděláš šišatý i z těch nejkvalitnějších...záleží na podvozkua profilu gumy popř šířce ráfku....ale pokud jsou to 17¨asi bych se jich moc nebál...jde teda i o to jaký jsou u vás silnice....u nás tady to je tankodrom ale mnozí z nás mají auta spíš pro zábavu a zpříjemněni života takže praktičnost jde o trošku dál stranou ......pokud chceš ať vydržej dej si 14¨ale kdo se na to bude dívat že jo :D

Odesláno

Jsou to Advanti racing. Podle webu nvypadají nijak zle... Řeším teď něco trochu jiného(odkaz, a ještě jeden), takže co se alu. kol týče nesleduji tolik zah. fora. Jinak race hliníkáč se nijak nezdeformuje, ten v extremu praskne, proto je mám, nemusí se na našich silnicích tak často převažovat...

[upravil dne 23/3/11 06:33 rootsky]

Odesláno

jasny, tak jen doufam,ze to neni inzerat co sme pro ne byli my a dotycnej inzerat nestahnul... to jsem schvalne zvedavej.. pro upresneni psal,ze PC byla 19900 nebo 19000..

[upravil dne 23/3/11 09:47 oni]

Odesláno

z sbazaru jsou uz prej prodany, to jsou ty co kupoval \"oni\"

Jsem zvedav, jak to bude vypadat na aute kompletni.

[upravil dne 23/3/11 16:58 f3Rd@]

Odesláno

:xvul cus muzete mi nekdo rict neco o techto kolech ?

406coupe2.jpg

jsou to bbs rx256 a prakticky o nich nikde nemuzu nic najit :myslim

[upravil dne 23.3.2011 22:53 majty]

Odesláno

Krásná BBSa. Jsou to špičková kola. Budu ti je závidět :). Je to rozměr 7,5Jx17, ET10, rozteč 4x108? Jestli je to tenhle rozměr a až budou na autě, prosím napiš jestli jdou na Bremba bez podložek.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...