f3Rd@ Odesláno 22. březen 2011 Odesláno 22. březen 2011 Ahoj, mate nekdo zkusenosti ci nejake reference na tuhle znacku kol ? Citovat
oni Odesláno 22. březen 2011 Odesláno 22. březen 2011 hele advantech racing, nejsou z prahy z nejakyho autobazaru? minuly tyden jsme byli pro takovy kola v praze, kamos kupoval na 206tku, byly to 17, ET25... jinak koukal jsem na net a nezda se to,ze by to byly nejaky nekvalitni kola. cena byla 6500,- psal ze jsou sundany z 206CC [upravil dne 22/3/11 11:12 oni] Citovat
Frozz Odesláno 22. březen 2011 Odesláno 22. březen 2011 Advanti jsem si chtěl také kupovat (Garro Black), a co jsem tak četl, tak bych se jich nebál, je to německá značka. Citovat
Kšilt Odesláno 22. březen 2011 Odesláno 22. březen 2011 Jen podotknu značka možná dobrá, ale vezmeš jednu díru a budeš je mít šišatý jak míč na ragby nedoporučoval bych je na normální ježdění. Ale je to jen můj názor. Citovat
Šalda Odesláno 22. březen 2011 Odesláno 22. březen 2011 Kšilt: Jakej k tomu máš důvod?? Měl jsi je na autě nebo někdo známej?? Citovat
oni Odesláno 22. březen 2011 Odesláno 22. březen 2011 jj to by me taky zajimalo..... ksilte... Citovat
Strejdakopec Odesláno 22. březen 2011 Odesláno 22. březen 2011 teda kola moc pěkný...na první pohled jsem čekal značku RSW...myslím že tady kšilt nemá s těmito koly žádnou zkušenost ...jinak by to asi hned napsal....když vezmeš díru uděláš šišatý i z těch nejkvalitnějších...záleží na podvozkua profilu gumy popř šířce ráfku....ale pokud jsou to 17¨asi bych se jich moc nebál...jde teda i o to jaký jsou u vás silnice....u nás tady to je tankodrom ale mnozí z nás mají auta spíš pro zábavu a zpříjemněni života takže praktičnost jde o trošku dál stranou ......pokud chceš ať vydržej dej si 14¨ale kdo se na to bude dívat že jo Citovat
f3Rd@ Odesláno 22. březen 2011 Autor Odesláno 22. březen 2011 oni: jj, jsou z Prahy, docela o nich premyslim, jen si nejsem jisty, jestli se mi chce jet do Prahy [upravil dne 22/3/11 19:40 f3Rd@] Citovat
bl@cker Odesláno 22. březen 2011 Odesláno 22. březen 2011 mohli by jste dat pls nejaky odkaz kde se prodavaji nevypada to spatne Citovat
f3Rd@ Odesláno 22. březen 2011 Autor Odesláno 22. březen 2011 vim jen kde koupit jete a to si zatim, sobecky necham pro sebe. Citovat
rootsky Odesláno 23. březen 2011 Odesláno 23. březen 2011 Jsou to Advanti racing. Podle webu nvypadají nijak zle... Řeším teď něco trochu jiného(odkaz, a ještě jeden), takže co se alu. kol týče nesleduji tolik zah. fora. Jinak race hliníkáč se nijak nezdeformuje, ten v extremu praskne, proto je mám, nemusí se na našich silnicích tak často převažovat... [upravil dne 23/3/11 06:33 rootsky] Citovat
oni Odesláno 23. březen 2011 Odesláno 23. březen 2011 jasny, tak jen doufam,ze to neni inzerat co sme pro ne byli my a dotycnej inzerat nestahnul... to jsem schvalne zvedavej.. pro upresneni psal,ze PC byla 19900 nebo 19000.. [upravil dne 23/3/11 09:47 oni] Citovat
f3Rd@ Odesláno 23. březen 2011 Autor Odesláno 23. březen 2011 oni: SZ. Pak sem muzes dat fotku kol na aute, at vidime, jak to vypada. Citovat
oni Odesláno 23. březen 2011 Odesláno 23. březen 2011 pro zatim pouze tato fotka,ceka se na gumy... Citovat
bl@cker Odesláno 23. březen 2011 Odesláno 23. březen 2011 tak sem na ne narazil na sbazaru. Cena pekna 6500,- pocatecni udajne 19tis Citovat
f3Rd@ Odesláno 23. březen 2011 Autor Odesláno 23. březen 2011 z sbazaru jsou uz prej prodany, to jsou ty co kupoval \"oni\" Jsem zvedav, jak to bude vypadat na aute kompletni. [upravil dne 23/3/11 16:58 f3Rd@] Citovat
majty Odesláno 23. březen 2011 Odesláno 23. březen 2011 cus muzete mi nekdo rict neco o techto kolech ? jsou to bbs rx256 a prakticky o nich nikde nemuzu nic najit [upravil dne 23.3.2011 22:53 majty] Citovat
majty Odesláno 24. březen 2011 Odesláno 24. březen 2011 no uvidime... celkem haluzi sem je sehnal a zejtra by mi meli prijit :-) Citovat
rootsky Odesláno 24. březen 2011 Odesláno 24. březen 2011 Krásná BBSa. Jsou to špičková kola. Budu ti je závidět . Je to rozměr 7,5Jx17, ET10, rozteč 4x108? Jestli je to tenhle rozměr a až budou na autě, prosím napiš jestli jdou na Bremba bez podložek. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.