tybyt Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 ahojte mal by som mensi prolblem pri instalacii serciceboxu 11/2010 , mam stiahnute ale hoc zmenim mac adresu ale iny kod mi tam vypisuje a tak nepasuje mi kluc... mac adresa : 00 50 56 00 C0 08 kluc : 46VU TJYH UJ2R MKEJ alebo keby mal dakto este keygen vopred diky Citovat
koblih69 Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 Tybyt odkazy na warez tady nehledej když budeš hledat jinde jistě odpověď najdeš ... Citovat
Judes Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 Nemusíš meniť MAC adresu, stiahni si key generátor a vygeneruj inštalačný kód, vlož a pokračuj v inštalácii. Citovat
janik6163 Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 Úrčite si nainštaluj novšiu verziu 9/2011 je tam všetko. Citovat
tybyt Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 no generator som nenasiel vsade je uz vymazane... a este daco neviem na zaciatku instalacii si vyberiem jazik a potom tam je volba ANO alebo NIE \"do you wish to install a customer termina\" Janik6163 - zbytocne by som sa trapil so stahovanim ked mam ajtak 2004 rocnik ci kokso , vobec niesom na*ebany uz 3hod sa stym trapim a teraz som si vsimol ze zle som si zmenil mac adresu... hm... [upravil dne 24/12/12 19:12 od tybyt] Citovat
janik6163 Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 Ja som pri inštalácii nemenil žiadnu mac adresu.Mám pustené Wifi kartu s internetom,zakázanú sietovú kartu.Keygen je súčasťou ráru 9/2011.Žiadny problém.A to mám ešte nainštalované PP2000 pre dia. P:S: Je tam viac položiek. [upravil dne 24/12/12 20:39 od janik6163] Citovat
bart.lbc Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 Používám SB 11/2012 a tam už nemusíš mít ani keygen a ani vypínat internet. funkční bez problému i ve win8 :o [upravil dne 24/12/12 21:01 od bart.lbc] Citovat
janik6163 Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 Používám SB 11/2012 a tam už nemusíš mít ani keygen a ani vypínat internet. Máš prosím ťa link na 11/2012.Zháňam to už dlho. SZ ďakujem Citovat
bart.lbc Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 Používám SB 11/2012 a tam už nemusíš mít ani keygen a ani vypínat internet. Máš prosím ťa link na 11/2012.Zháňam to už dlho. SZ ďakujem Mrkni do e-mailu. Citovat
tybyt Odesláno 25. prosinec 2012 Odesláno 25. prosinec 2012 instalacia sa mi povedla ale stale mi vypise ze \" Kriticka chyba, instalovana aplikacia je po dobe platnosti, obnovte ju\" je to vo win 8. skusil som prestavit na virtualnom XP cas a tak nainstalovat vsetko v pohode ale pri dalsom spusteni s xp uz ta ista chyba,ako by sa to dalo odstranit? mohol by mi dakto poslat link na daco novsie? SB 11/2012 som nasiel na nete aj som stiahol 4 path ale 5ta uz nesla bola to chybna. judes diky ale to vsetko som uz vedel:) [upravil dne 25/12/12 13:10 od tybyt] Citovat
Judes Odesláno 25. prosinec 2012 Odesláno 25. prosinec 2012 Tyby pozri ešte raz do toho mailu, nájdeš tam súbor \"infos\" ktorý si mal niekde nakopírovať (viď priložený popis) a už ti nebude vypisovať tú hlášku o časovej platnosti . [upravil dne 25/12/12 16:42 od Judes] Citovat
cvrlo Odesláno 25. prosinec 2012 Odesláno 25. prosinec 2012 Používám SB 11/2012 a tam už nemusíš mít ani keygen a ani vypínat internet. Máš prosím ťa link na 11/2012.Zháňam to už dlho. SZ ďakujem Janči, prepošli to ja mne, prosím ťa. Dík! Citovat
tybyt Odesláno 25. prosinec 2012 Odesláno 25. prosinec 2012 Používám SB 11/2012 a tam už nemusíš mít ani keygen a ani vypínat internet. Máš prosím ťa link na 11/2012.Zháňam to už dlho. SZ ďakujem Janči, prepošli to ja mne, prosím ťa. Dík! uz som ti to preposlal ale hoc som to skopiroval ajtak mi to hlasi. Citovat
janik6163 Odesláno 26. prosinec 2012 Odesláno 26. prosinec 2012 Tak sb 11/2012 funguje na WIN 7 64bit Citovat
tybyt Odesláno 26. prosinec 2012 Odesláno 26. prosinec 2012 dajak to zacalo ist... win 8 64bit [upravil dne 26/12/12 17:25 od tybyt] [upravil dne 26/12/12 17:25 od tybyt] Citovat
wojtěch Odesláno 26. prosinec 2012 Odesláno 26. prosinec 2012 taky prosím o SZ s SB 11/2012 díky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.