Guest Neutronek Odesláno 15. říjen 2012 Odesláno 15. říjen 2012 Senzor deště mám, ale žádná extra výhra to není. Bral bych cyklovač na zadní stěrač. Citovat
jajkar Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 Poprosím Vás, zvažujem kúpu 1007ky, aké máte skúsenosti s nakladaním dieťaťa dozadu do autosedačky? A resp. skúsenosti a závady s 1,4 HDi? Ďakujem Citovat
Cinicman Odesláno 14. listopad 2012 Odesláno 14. listopad 2012 Do zadu sa nastupuje celkom pohodlne, na to že to má vlastne len jedny dvere na každej strane... najlepšie bude si to niekde v bazáre vyskúšať. Citovat
jajkar Odesláno 14. listopad 2012 Odesláno 14. listopad 2012 Tak to zajtra ideme pre auto, ale malú necháme v školke ale dík Citovat
Guest Neutronek Odesláno 16. listopad 2012 Odesláno 16. listopad 2012 Nakládáme občas dozadu postiženýho syna a dá se to, jen musíš brát v potaz že je to 3 dveřák a přední sedačku musíš posunout úplně dopředu aby ses tam pohodlně dostal. Citovat
jajkar Odesláno 16. listopad 2012 Odesláno 16. listopad 2012 tak už žltého Peugeotíka máme doma malá vytešená a nakladanie v pohode, lebo nám nezavadzajú na parkoviskách dlhé dvere ako v trojdverákoch Citovat
Roman Bazi Odesláno 18. listopad 2012 Odesláno 18. listopad 2012 Tož ještě k tomu senzoru deště. Prohlížel jsem inzeráty, a není z fotek poznat, jestli senzor opravdu má, nebo ne. Nevíte kde je umístěn? Citovat
Guest Neutronek Odesláno 19. listopad 2012 Odesláno 19. listopad 2012 V úrovni zpětného zrcátka, akorát samo zvenčí, viz obrázek. [upravil dne 19/11/12 07:26 od Neutronek] Citovat
Roman Bazi Odesláno 19. listopad 2012 Odesláno 19. listopad 2012 Skvělé, díky . Myslel jsem si, že to takhle bude. Citovat
P607Olda Odesláno 19. listopad 2012 Odesláno 19. listopad 2012 Bral bych cyklovač na zadní stěrač. Je tam Citovat
Guest Neutronek Odesláno 19. listopad 2012 Odesláno 19. listopad 2012 Nevidím, to je jen poloha pro zapnutí. Nebo to funguje tak že zapnu, vypnu a pak zase zapnu, tak si zapamatuje tu dobu cyklu mezi zapnutím a vypnutím? Citovat
P607Olda Odesláno 19. listopad 2012 Odesláno 19. listopad 2012 Otáčíš kroužkem od sebe, polohy: vypnuto - cyklovač - ostřik(držíš) Máš to jinak? Citovat
pipistrel Odesláno 19. listopad 2012 Odesláno 19. listopad 2012 ked to zapnes do tej polohy \"cyklovac\" tak to stiera priblizne v +-5 sekundovych intervaloch. Citovat
Guest Neutronek Odesláno 19. listopad 2012 Odesláno 19. listopad 2012 Otáčíš kroužkem od sebe, polohy: vypnuto - cyklovač - ostřik(držíš) Máš to jinak? Mám to vypnuto - to je jasný Přerušované stírání- Stírá jak píše kolega nademnou v cca 5 sekundových intervalech Ostřik - když držím, chrstá mi to vodu a po uvolnění setře. [upravil dne 19/11/12 13:29 od Neutronek] Citovat
Cinicman Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 Mno, a tým +- 5s intervalom myslíme cyklovač... Jedine, že by si chcel nastaviteľný cyklovač... ale v tom nejak nenachádzam pri zadnom skle zmysel... Citovat
Guest Neutronek Odesláno 1. prosinec 2012 Odesláno 1. prosinec 2012 Aha, v tom případě nastavitelný cyklovač No smysl to právě má, těch 5 sekund je hrozně rychle pokud jedeš po městě, to okno se ti tak rychle nezaháže a zbytečně vrže gumička. Citovat
jajkar Odesláno 1. prosinec 2012 Odesláno 1. prosinec 2012 [upravil dne 1/12/12 18:27 od jajkar] Citovat
Guest Neutronek Odesláno 8. leden 2014 Odesláno 8. leden 2014 Tak pánové mějte se krásně. Auto jsem musel prodat, už nám nevyhovovala jeho velikost - kluk bude mít elektricky vozík a ten už tam nedostaneme. Prodáno do autoesa a co jsme se díval, je už pryč. Tak snad bude novému majiteli sloužit stejně dobře jako nám. Citovat
P607Olda Odesláno 8. leden 2014 Odesláno 8. leden 2014 A co to bude? Partner? s nájezdy zezadu pro vozík? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.