Chepp Odesláno 10. březen 2011 Odesláno 10. březen 2011 tak uz nekdy skocime na coffe.. muzu ti povykladat. :-] Citovat
Medvěd Odesláno 10. březen 2011 Odesláno 10. březen 2011 Cheppe - ne abys ho vyděsil, servisní příhody Tvého HDI kombajna vyprávěj uvážlivě a perličky typu různých cenovek bych snad u plánovaného kafe raději vynechal :D:D Citovat
h4wk3y Odesláno 11. březen 2011 Odesláno 11. březen 2011 hororove pripeby spis nechat k tezke veceri, aby ti nemohl utect Citovat
Charlie 1 Odesláno 11. březen 2011 Odesláno 11. březen 2011 jo kdyby sis nechal coupe,tak jsi na tom možná líp.....:papa,HDI s 500tis to jsou jen investice....... Citovat
oddie Odesláno 11. březen 2011 Odesláno 11. březen 2011 vzduchac a olej! ... a rozvody a řemen vnějšího příslušenství a jeho kladky a pružiny s horním uložením a tlumiče a spojku a setrvák... Citovat
oddie Odesláno 11. březen 2011 Odesláno 11. březen 2011 ... a odpruženou řemenici a volnoběžku altíku Citovat
oddie Odesláno 11. březen 2011 Odesláno 11. březen 2011 No, zvažoval jsem pořízení 806 HDI místo toho, co mám, tak jsem počítal, kolik by stály všechny věci nové, aby byla v takovém stavu jako to co mám. V mojí nákupní ceně dílů asi 60tis Kč... Citovat
h4wk3y Odesláno 11. březen 2011 Odesláno 11. březen 2011 ani mi to nerikej... ty HDi zerou jen prachy... svaty kolobezky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.