Saber Odesláno 3. březen 2011 Odesláno 3. březen 2011 cus,,,neviete mi niekto poradit ako odstranit zavadu casteho vypadavania svetelnej signalizacie brzdovych svetiel?... viem je nato konektor pod volantom,,,ale po oprave zoberem nechtiac nejaku jamu (ktore sa po TT hodne rozrastli) a uz mi to opät nesvieti ... niekedy zabere stlacenie pedalu skoro az na podlahu po ktorom dany konektor skoci spät kam ma ... neda sa tomu nejako predist,lebo sa mi to zacalo stavat nejako castejsie ... popripade i radu ako nato:mrk dik moc Citovat
Saber Odesláno 3. březen 2011 Autor Odesláno 3. březen 2011 dik moc presne nieco taketo som hladal!!! a este dotaz ... nemate to niekto zabezpecene proti dalsiemu uvolneniu? [upravil dne 3/3/11 10:02 Saber] Citovat
Saber Odesláno 7. březen 2011 Autor Odesláno 7. březen 2011 tak nikto neviete ako s tym vybabrat aby sa dany problem neopakoval??? Citovat
Saber Odesláno 19. listopad 2011 Autor Odesláno 19. listopad 2011 neviete ci sa da kupit novy brzdovy spinac, popripade aj to biele puzdro v ktorom je ulozene??? ...opät mi prestali svietit brzdove svetla, brzdovy pedal vzdy vysunie spinac a uz neviem ako si dat rady tak by som ho este skusil nahradit... Citovat
Saber Odesláno 19. listopad 2011 Autor Odesláno 19. listopad 2011 pripajam aj obrazok kde je vidno to biele puzdro i spinac Citovat
MilanF1 Odesláno 19. listopad 2011 Odesláno 19. listopad 2011 Já ho koupil normálně v místních autodílech, dokonce ho měli na prodejně. Nicméně jsou to dva roky a opět blbne - rozsvítí se brzdová světla, kdy se jim zachce ... je to blbý, když se rozjíždím a za mnou auto ... už jsem byl taky probliknut dálkama, co blbnu, ale to já ne, to čidlo ... Neměl by být problém to koupit. Citovat
Saber Odesláno 19. listopad 2011 Autor Odesláno 19. listopad 2011 ok, diky moc pojdem sa na to popytat -ty si ten problem aj nejako riesil???...kamarat tam dal segerovku, no mne to nepomohlo,,,skusim kupit novy a poistit ten Citovat
Jindras Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Koupit nový to je banalita,mě to dělalo,že to svítilo pořád a vyskakovalo to z orig.plastového pouzdra,do kterého se to zacvakne,mám ho koupené orig.nové,ale ještě jsem ho nepoužil.Je tam katastrofický přístup:grr.Nakonec jsem tam dostal trochu vteřinového lepidla,nasadil jsem ho tam a chodí to,musím zaklepat dodnes.Jinak,aby se tam člověk vůbec dostal,musí spustit dolů sloupek řízení-povolení matic sloupku a pak se tam se sedřenýma rukama nějak dostane.Jinak to je totální konstukční paskvil francouzských inženýrů Citovat
Saber Odesláno 21. listopad 2011 Autor Odesláno 21. listopad 2011 ja som to riesil uz pred rokom sekundovym lepidlom...ale teraz neviem ci povolilo ale prestali mi svietit....dal som von spinac a vycistil ho od lepidla...ale po nasunuti do puzdra ho vzdy brzdovy pedal vysunie naspät von...tak to asi vyriesim len novym... a myslim ze na to konstrukcne riesenie nadava kazdy kto mal moznost vidiet to Citovat
pastorek Odesláno 21. listopad 2011 Odesláno 21. listopad 2011 Nedávaš ho príliš hlboko? Pri správnom nastavení pedál stlačí iba ten stredový kolík a pružina vo vnútri nemá až takú silu aby vytlačila spínač. Citovat
Saber Odesláno 22. listopad 2011 Autor Odesláno 22. listopad 2011 nasiel som tesnenie co bolo presne na dany priemer aby nebol spinac tak hlboko a nepomohlo ani to....skusim tam dat 2 a uvidim:P Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.