Martinsk Odesláno 28. červen 2012 Odesláno 28. červen 2012 Minulý rok som kupoval nový vozik 2000x4200mm Citovat
parolla Odesláno 16. červen 2013 Autor Odesláno 16. červen 2013 Toto vlákno je už dlho mrtve,a tak chcem znova ukázať svojho Parťáka.Na svoj vek je to stále krásavec:D Chlapci ,ukážte svojich Parťákov!Hlavne dvojkovú radu.Raz budem také auto mať,tak nech mám čo závidieť.:aut [upravil dne 16/6/13 19:44 od parolla] Citovat
Šalda Odesláno 16. červen 2013 Odesláno 16. červen 2013 Mě se teda dvojková nelíbí:aut Máš pěknýho krasavca parolla, plánuješ alu kola?? Jak toho mýho zase pořádně umyju tak dám foto;) Citovat
flacek Odesláno 18. červen 2013 Odesláno 18. červen 2013 Doufám že se k Vám mohu přidat, ale toto jsem si před nedávnem pořídil. Moc jsem toho zatím nenajel, nyní čekám na výměnu chladiče klimy. Citovat
parolla Odesláno 22. červen 2013 Autor Odesláno 22. červen 2013 Ďakujem za poklonu,Šalda! Tak Parťáka mám už pekných pár rokov,a o alu kolesách som nikdy ani len neuvažoval.Nuž, každý preferujeme niečo iné Ja po každej sezone(letnej či zimnej)ošetrím pneu aj disky,a založím puklice.To mi stačí.A ked je puklica s prevádzky v horšom stave,za pár šupov ju vymením;) flacek - máš auto skoro ako ja ,až na ten znak,a šúpačky na vodičovej strane.Znak na maske nevadí,a šúpačky ticho závidím:aut Citovat
Šalda Odesláno 22. červen 2013 Odesláno 22. červen 2013 Tak šoupačky na levé straně taky zavidím Citovat
velkybanan Odesláno 22. červen 2013 Odesláno 22. červen 2013 O vrzání míň taky mám je jedny.Jediný co mne štve jsou ty zadní sedačky,nevím proč je nemohli dát obráceně Citovat
Šalda Odesláno 22. červen 2013 Odesláno 22. červen 2013 To jsem si taky několikrát říkal:D Právý šoupačky moc nevyužiju, stojím doma pravou stranou namáčklou na zeď Citovat
Kata517 Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 No sice žádná sláva, ae taky Parťák [upravil dne 25/6/13 18:44 od Kata517] [upravil dne 25/6/13 18:46 od Kata517] Citovat
vladosr Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 po umyti...... [upravil dne 25/6/13 19:56 od vladosr] [upravil dne 25/6/13 19:57 od vladosr] Citovat
Šalda Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 Kata517, chtělo by to nárazníky do barvy a bude to mazel;) Vladosr, pěkná barvička, takovou sem už někde viděl:D:aut A pěkně se bléská, taky čekám až se udělá líp a začnu s mytím a hlavně leštěním, tak pak udělám fotku Citovat
Kata517 Odesláno 26. červen 2013 Odesláno 26. červen 2013 Šaldo nárazník bude do barvičky .. bude mít zase fousky .. Chci ho dělat ted o první červencový týden Citovat
Šalda Odesláno 28. červen 2013 Odesláno 28. červen 2013 Romane, taky prudíš s levýma šoupačkama??:aut Citovat
Roman 1173 Odesláno 28. červen 2013 Odesláno 28. červen 2013 Levé využiju na 99 procent naše dvouapůletá cácorka mi chce zásadně kopat do zad:D jak ji dáme na druhou stranu tak protestuje a ta starší už má jiné zajmy než se s náma nudit.Konstatoval jsem že by nám stačili jen levé šoupačky a pravé jen na uklid Citovat
vladosr Odesláno 30. červen 2013 Odesláno 30. červen 2013 Salda ,farba sa mi pacila od zaciatku , auto parkuje vonku a zatial odtien drzi...nie su este opatrene plasti ....ale mal som toho uz dost.....interier podla potreby , kusok zrychlene , a lestenie 2x rocne.....staci...hlavne ze este drzi motoricky.... no dvere bola podmienka... [upravil dne 30/6/13 10:18 od vladosr] Citovat
Šalda Odesláno 4. červenec 2013 Odesláno 4. červenec 2013 Pěknej ten outdoor styl seomě moc líbí, hned to vypadá líp Citovat
velkybanan Odesláno 4. červenec 2013 Odesláno 4. červenec 2013 je nádhernej - zde už není co psát Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.