dodo407sw Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 Taky mensi prieskum ake mate alu disky na svojej 407-ke info xJ a Rx a ETx (napr. 6,5J R16 ET 44) diks aj foto by potesilo ak by sa vam chcelo [upravil dne 21/5/12 11:21 od dodo407sw] Citovat
Judes Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 Cez zimu origo Peugeot 7J R17 ET48 [upravil dne 23/2/11 21:31 Judes] Citovat
pipistrel Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 judes neni su zimne krajsie ako letne? Citovat
AnotherOne Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 205/60R16 6,5J ET44 [upravil dne 12.2.2011 17:38 AnotherOne] Citovat
Judes Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 judes neni su zimne krajsie ako letne? V skutočnosti to vyzerá lepšie ako na obrázku. Tie origo kolesá som dal na zimu kvôli tomu že sú v nich senzory tlaku a v zime sa mi nechce premeriavať tlak v pneu. Citovat
godzilaTO Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 letne 17tky... [upravil dne 12/2/11 18:05 godzilaTO] a zimne 16 tky origo peugeot [upravil dne 12/2/11 18:06 godzilaTO] Citovat
chuck11 Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 letne 17tky... a zimne 16 tky origo peugeot [upravil dne 12/2/11 18:06 godzilaTO] pěkné máš,co je to za značku Citovat
godzilaTO Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 letne 17tky... a zimne 16 tky origo peugeot [upravil dne 12/2/11 18:06 godzilaTO] pěkné máš,co je to za značku DEZENT RI dark 7.5x17 5x108 ET48 a dakujem:papa:papa:D:D [upravil dne 12/2/11 20:27 godzilaTO] Citovat
Marcel00 Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 letne 17tky... sorry za vidim ze mas hectorra, aj ja som si ich teraz objednal. ako si spokojny ? [upravil dne 12/2/11 23:23 Marcel00] Citovat
brade Odesláno 13. únor 2011 Odesláno 13. únor 2011 Mám originální 17\" a myslím, že jsou na Peugeotu nejhezčí :-) Citovat
patko79 Odesláno 13. únor 2011 Odesláno 13. únor 2011 ja mám 7J R17 ET39 AEZ Tacany a myslím, že k mojej farbe pasujú lepšie ako originály:aut Citovat
Jurko Odesláno 13. únor 2011 Odesláno 13. únor 2011 tak ty Tacany jsou velice pěkný,taky hledám inspiraci Citovat
jozef48 Odesláno 13. únor 2011 Odesláno 13. únor 2011 Nemali ste problem so 17 alebo ich máte v techničáku?? Ja mám len 16 a nemám chuť sa naťahovať s policajtmi Citovat
Judes Odesláno 13. únor 2011 Odesláno 13. únor 2011 jozef48 akú máš motorizáciu? 2HDi od výroby 17\". Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.