oni Odesláno 8. únor 2011 Odesláno 8. únor 2011 znama si koupila 306 a uplnyho sociala,ma to jen na dojizdeni do prace s zenskejma,takze by uvitila aspon central,stacil by na klicek. co vsechno budu potrebovat sehnat? dikec.. Citovat
Ferry Odesláno 8. únor 2011 Odesláno 8. únor 2011 RJ centralu + moturky - bud koupis neorigo sadu kde je vsechno, jak RJ, tak moturky a kde se moturky prisroubujou nekam do dveri a spoji s puvodnim zamkem tahlama ( trosku prace se serizovanim) a nebo sezen komplet origo zamky ze 306 a origo RJ centralu ( teoreticky se da pouzit i neorigo RJ a treba i s dalkovym ovladacem a pripojit k origo moturkum), ktera central mela (vlozky na klic u prednich dveri a kufru jsou samostatne, takze se nemusi menit klicek) a vymenis jen zamky + natahnes draty a pripojis k jednotce (predni dvere jsou s 5 draty, zadni a kufr jen se dvema) + jeste nejakej ten drobnej material, jako gumove pruchodky mezi dverma a sloupky, sroubky apod [upravil dne 8/2/11 22:08 Ferry] Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. únor 2011 Odesláno 8. únor 2011 http://www.levne-alarmy.cz/centralni-zamykani-4dver-uni-p-14848.html Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. únor 2011 Odesláno 8. únor 2011 za hubičku http://www.levnealarmy.cz/eshop/centralni-zamykani/bez-dalk-ovladani/centralni-zamykani-kpl-2-2-phg-cca.html Citovat
oni Odesláno 8. únor 2011 Autor Odesláno 8. únor 2011 takze kdyz sezenu z 306 pouze motorky a RJ, tak by to melo fachat jo? ja teda vim,ze u me RJ je teda hafo dratu, to bude tahani kabelu po celem aute co? no koukam ze jsem neco prislibil a ono to bude docela fuska. Citovat
pastorek Odesláno 8. únor 2011 Odesláno 8. únor 2011 V originále je viacej lebo sú tam i iné okruhy. Ak chceš jednoduchú robotu tak zober univerzál. Dokopy je tam 7 drátov. Citovat
Ferry Odesláno 8. únor 2011 Odesláno 8. únor 2011 obyc central neni tolik dratu, neorigo do 106 (3dver) jsem dodelaval asi 5hodin, nejvetsi opruz je ladeni tech dodatecnych tahel a umistovani moturku ve dverich, pokud jsou origo zamky s moturkama, tak jen vyhaknes 3 tahla, povolis 3 srouby, vymenis zamek a jedny dvere mas za 5 minut hotovy, bez zdlouhavyho ladeni, aby vse cvakalo jak ma, pak jen protazeni tech dratu pruchodkama, pripajeni konektoru a montaz tapecu, vseho vsudy 15 minut na jedny dvere musi stacit Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. únor 2011 Odesláno 8. únor 2011 no nevim ferry jestli to neni rukama, montaz neorigo motorku do meho Ritma peti dver 3 hodiny a to nemluvim o tom ze motorky museli az uplne dolu v dverich a spojovaci tycky jsem nahrazoval tyčkama na ražničí :D:D Citovat
Ferry Odesláno 8. únor 2011 Odesláno 8. únor 2011 To Pe.Tr: uz ti nikdy s nicim nepomuzu u 106 jsem se s tim sr..l tak dlouho, protoze kdyz jsem to namontoval, fungovalo to, pak jsem namontoval tapec, prestalo to fungovat, tim, jak se zvysilo treni toho koliku, kterym se zevnitr rucne zamyka, to proste prestalo chodit, pak prislo ladeni tahel, tapecu apod., stejne to pak fungovalo jak kdy, v zavislosti na teplote, zkrizeni dveri, nakonec jsem stejne po dvou letech ty neorigo moturky vyhodil, nacvakl origo a od te doby chodi bezchybne. Ono je blby, kdyz mas central a stejne pak obihas auto, jestli se skutecne vsechny dvere zamkly [upravil dne 8/2/11 23:25 Ferry] Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. únor 2011 Odesláno 8. únor 2011 hehe , už mlčím, jen dodam že jen hodinu nam zabralo zjistit kam central napojit aby se sparoval s alarmem jablotron, když už jsme si mysleli že to mame a na zmacknuti zamknout se auto zamklo a odemknout se odemklo , mě napadlo bouchnout do čelniho okna a spustit alarm , cudliky od dveri litali nahoru dolu sem a tam pocelou dobu poplachu :D:D:D:D:D Citovat
oni Odesláno 9. únor 2011 Autor Odesláno 9. únor 2011 vy jste chlapi blaznivy, to je hruza.. :D tak asi mrknu po origo zamcich s jednotkou. zatim dekuju a tobe ferry pokud to nebude vadit,az to budu delat, se kdyz tak ozvu.. Citovat
Fon Bobek Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 Ahoj lidičky.Tak to tu rošičku pročítám a koukám že tady jsou chytré hlavičky;).Múžete mí prosím poradit kde bych našel řídicí jednotku centrálu??Mám 306 r.v.99 obsah 1,6 combi.Za každou radu předem děkuji:-) Citovat
Ferry Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 RJ centralu je bud za kastlikem spolujezdce nebo nekde za pravou zadni sedackou, sediva krabicka cca 2x5x15cm s hnedym konektorem Citovat
Fon Bobek Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 V zadu za sedačkou určitě není, protože mám combi a už jsem to prolezl.Myslíš přímo za kastlíkem??Takže pokus sundat kastlik??No mám trochu z toho strach abych neodpojil airbag:-D Citovat
MilanF1 Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 není náhodou ve středovém tunelu před řadičkou? Já tam nějakou krabičku mám Citovat
Ferry Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 pod kastlik se da vlezt i zespod, staci sundat ten tapecirunk ad krabicka na stredovem tunelu - to je RJ na airbagy a pyropasy Citovat
MilanF1 Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 díky za osvětu Ferry, je problém nahradit origo jednotku neoriginální? Sehnal jsem si klíč s dálkou (z jiného auta), ale nejde mi napárovat (doma, bez diagnostiky). Neorigo centrál mám z P309. Citovat
Ferry Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 s tim DO je to trochu slozitejsi, zalezi co je to za rok vyroby a jestli to ma BSI apod. u starsich aut v pripade dalkoveho ovladani nejde ani tak o jednotku centralu, ale o jednotku prijimace DO, ktera je natvrdo sparovana s klicem (resp. vysilacem v klicku) takze kupovat jedine komplet - elektronika v klicku+RJ DO parovani jde az u MUX verzi (cca r.v. 02 a vys) u te prechodne verze, kde je BSI, ale neni to jeste MUX bohuzel presne nevim, jak to s DO je kazdopadne se da dozapojit nejakym zpusobem vzdy neorigo DO s tim, ze se zamykaci a odemykaci impuls pripoji na draty vedouci od zamku v prednich dverich, kde je spinac, ktery dava RJ centralu vedet, zda jsou dvere zamcene ci odemcene, pokud se na tyto draty pripojis, pak muzes CZ jednoduse ovladat zapornymi impulzy Citovat
MilanF1 Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 Mám to na 306 HDI, tam BSI snad není. Takže jedině sehnat komplet? To mě moc nepotěšilo, někdo mi tu radil, že mi stačí klíč (stál 150 Kč, tak to tolik řešit nebudu ). Tedy uni jednotku jde připojit. Ale přesně jsme to nepochopil (elektrika není moje hobby). Chápu, že do uni vytáhnu fousy od předních dveří a přední budu ovládat uni jednotkou a na základě zamčení dveří mi origo zamkne zbytek. Je to tak, nebo jsem úplně mimo? [upravil dne 15/2/11 12:14 MilanF1] Citovat
Ferry Odesláno 15. únor 2011 Odesláno 15. únor 2011 jj presne tak to je, jen jeste tu neorigo jednotku DO pripojis na 12V a kostru, pripadne na nejaky dverni spinac (to zalezi na typu co si poridis a jak bude popsano zapojeni) takze vcelku staci jen par dratu HDi uz asi BSI mit bude, to by se zjistilo podle VIN kodu, pripadne pres diag, nekdy muzem dat sraz, az zas budes ve skole v Pze a muzem to napichnout Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.