jonek Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 zdravym vas vsetkych..!..mam taky problem strasne slho sa mi zohrieva motor..2.0hdi..bude v prdeli asi termostat..neviem isto ale myslim si..dalo bi sa to aspon niako docasne spravit abi sa ten motor rychlejsie zohrieval??..kolko bi ma visiel novy termostat??..alebo aspon pouzivany??...niedy mu trva aj 45min kym dosiahne 90 stupnou....dakujem vsetkym za raduu!!... [upravil dne 29/1/11 14:32 jonek] Citovat
koblih69 Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 Na použitý se vykašli - nejlevnější v AutoKelly - Starline je za 215,- - kód TS T007.83 , je to včetně těsnění. Citovat
jonek Odesláno 29. leden 2011 Autor Odesláno 29. leden 2011 diky mooc:) a myslis ze niaky ten alobal bi tam zatial nepomohol?? Citovat
koblih69 Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 Moc nad tím nešpekuluj, studenej motor se zbytečně opotřebovává a jednoznačně víc žere, takže čím dřív to opravíš tím líp. Není to nic složitého. Citovat
ozzy56 Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 diky mooc:) a myslis ze niaky ten alobal bi tam zatial nepomohol?? alobal je dobrý ke grilování--tobě pomůže asi jen výměna termostatu Citovat
paji307 Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 nazdar..ja musim prejst minimalne 15 az 20 km aby sa zohrial..je to ok? Citovat
jonek Odesláno 29. leden 2011 Autor Odesláno 29. leden 2011 ok ok..diky moc vsetkym tak vymenim ten termostat..je to zlozita robota??:Dnac ked sa smiem spytat na kolko litrov na stovku jazdi v dobrom stave taka 406 tka??...samozrejme motor 2.0hdi 110ps:)...diky moc hosi ...fakt ste mi pomohly.. Citovat
chauffeur Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 skús vypnúť kúrenie, či sa zohreje. Pri jazde po okreskách som nezohrial motor na Citroene 2.0 Hdi vôbec.(pri teplotách -10 a viac) Citovat
jonek Odesláno 29. leden 2011 Autor Odesláno 29. leden 2011 kurnik ako sa to bjednava na tom auto kely??...som z toho vool :myslim Citovat
ozzy56 Odesláno 29. leden 2011 Odesláno 29. leden 2011 ok ok..diky moc vsetkym tak vymenim ten termostat..je to zlozita robota??:Dnac ked sa smiem spytat na kolko litrov na stovku jazdi v dobrom stave taka 406 tka??...samozrejme motor 2.0hdi 110ps:)...diky moc hosi ...fakt ste mi pomohly.. ta 406HDi 80kw si bere v klidné jízdě kolem 6 litrů na 100 dej VIN auta a zjistíme obj. číslo tvého termostatu--pak si ho koupíš podle čísla kde chceš... Citovat
jonek Odesláno 29. leden 2011 Autor Odesláno 29. leden 2011 uz to mam niako viriesene s tym termostatom::)ale aj tak diik:):ja jazdim momentalne na 5.3 5.4 celkom faj nieee??:)..fakkkt spokojnoosst:cool:...ale tak bolo aj 5.8...6.1:):)alee to maaaaalo kedyy:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.