jk.jajo Odesláno 14. leden 2011 Odesláno 14. leden 2011 Dobrý večer, pri výmene žhavičov som prišiel na jednú chybu,žhaviče \"žhavia\" aj po zhasnuti kontrolky žhavenie.Čím to môže byť.....relé???snímač teploty??.Stretol sa s takou poruchou niekto.???? ďakujem Citovat
HonzaZ Odesláno 14. leden 2011 Odesláno 14. leden 2011 Normální stav, ještě po startu nějakou chvíli dožhavují v závisloati na vnější teplotě. Citovat
jk.jajo Odesláno 15. leden 2011 Autor Odesláno 15. leden 2011 ale ono to zhavi kludne aj 10 minut a to sa mi uz nezda v poriadku.(zhavice su nove)....dakujem Citovat
švícko87 Odesláno 15. leden 2011 Odesláno 15. leden 2011 V knize jak na to je psáno : předžhavení -30 C = 20 sec. -10 C = 5 sec 0 C = 0.5 sec 18 C = 0 sec. dožhavení : -30 C = 3 minuty -10 C = 3 minuty 0 C = 1 minuta 18 C = 30 sec. 40 C = 0 sec. Odběr proudu je pro každou svíčku 8 A. Typ svíčky je psán Bosch 0 250 202 032,utahovací moment 22 Nm.Snad ti to k něčemu bude. Citovat
shvab Odesláno 15. leden 2011 Odesláno 15. leden 2011 ako si prisiel na to, ze zhavia aj potom? ako sa to prejavuje? Mna totiz trapi, ze motor ma po nastartovani zvysene otacky (cca 1100.......v mrazoch to bolo az 1500), ktore si drzi cca 5 minut, a potom klesnu na normal Citovat
miroja Odesláno 18. leden 2011 Odesláno 18. leden 2011 Napriklad pripojis k jednej niketorej zeraviacej sviecke voltmeter alebo aj ziarovku (druhy vyvod na kostru), zapnes klucik do polohy II (nestartujes) a cakas kedy spadne napatie (zhasne ziarovka). Pri pripajani vodica k zeraviacej sviecke BACHA, zeraviaci obvod nebyva isteny ziadnou poistkou. Citovat
miroja Odesláno 18. leden 2011 Odesláno 18. leden 2011 V knize jak na to je psáno : předžhavení -30 C = 20 sec. -10 C = 5 sec 0 C = 0.5 sec 18 C = 0 sec. dožhavení : -30 C = 3 minuty -10 C = 3 minuty 0 C = 1 minuta 18 C = 30 sec. 40 C = 0 sec. Odběr proudu je pro každou svíčku 8 A. Typ svíčky je psán Bosch 0 250 202 032,utahovací moment 22 Nm.Snad ti to k něčemu bude. Nevedel by si prosim niekde vycitat taketo informacie aj pre moj motor (DW8 B-cko) ? Dik moc za ochotu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.