Přejít na obsah
Tomas1987

Direction indikator faulty

Recommended Posts

Nazdar vsetci. Opät zase nieco podozrive. Obcas sa mi stava pri jazde, ze ak stlacim brzdovy pedal naskoci mi hlaska Direction indikator faulty. A na displeji medzi budikmi ukaze ziarovku.. Brzdove svetla mi pritom svietia. A navyse ked hodim smerovku a stlacim brzdu, tak zahlasi nieco ohladom blbej smerovky, ze je prasknuta. Moze to byt v elektrike? Alebo zle prekostrenie? Rano cestujem do Bratislavy a dufam, ze dojdem bez problemov. A este otazka pre ludi, ktory maju skusenost s bratislavskym Peugeotom: kde sa priblizne nachadzaju a aka je na nich spolahlivost? Dakujem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Špatná kostra na zadních lampách. Napružit kontakty v konektorech, případně zvlášť přikostřit. Bylo tu už o tom hodně popsáno. Je třeba hledat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ahoj skus napružit konektory v paticích brzdových světel jedná se o špatný kontakt myslim že jde o levé světlo ale nejsem si jistý

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Špatná kostra na zadních lampách. Napružit kontakty v konektorech, případně zvlášť přikostřit. Bylo tu už o tom hodně popsáno. Je třeba hledat.
pouze tři minuty ale seš lepší:super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim chlapi, blbá otázka mám stejný problém, ale nejde mi rozpojit ten konektor od žárovek tam je nějaká pojistka? nějaký tip jak na to. Předem díky za radu

Peugeot 407sw 2.0HDI, r.v. 2005

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku