olda Odesláno 26. březen 2011 Autor Odesláno 26. březen 2011 Mám ho tam tři dny,takže nedokážu říct,nijak extra spotřebu neřeším,když sem to počítal,tak byla 7,5,tak až natankuju,zkusím jí znova změřit.Ale mám těžký nohy,takže na spotřebu jezdit nemůžu:D Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. březen 2011 Odesláno 26. březen 2011 Mám podobnej problém :-D Čím blbější mám náladu tím víc na to šlapu :-D Citovat
ferrari Odesláno 5. duben 2011 Odesláno 5. duben 2011 Kua-kua, už som sa ťa Oldo niekde pýtal, akú hrubú tú MDF...ale ak si dobre pamätám, tak max. 2cm, však? Ymslím na ti emedzikružia do dverí,,, [upravil dne 5.4.2011 20:19 ferrari] Citovat
olda Odesláno 5. duben 2011 Autor Odesláno 5. duben 2011 Já to dělal z 6 mm MDF,zbytek jsem dopodložil a podlepil lepidlem na autoskla,takovým tím černým.Dohromady to dalo 25 mm,dělal jsem to tak proto,že mi krásně za tu MDFku zacvaknou origo mřížky,takže jsem nemusel nic dál dobastlovat a hlavně krásně držej. Citovat
olda Odesláno 3. květen 2011 Autor Odesláno 3. květen 2011 Tak už jsem si přivezl pár maličkostí,namontoval jsem světla,je to dost nezvyk s tou modrou barvou,ale zase to nevypadá tak zle.Jinak ten plast je průhledný a svítí to i přes tu modrou barvu. Citovat
olda Odesláno 3. květen 2011 Autor Odesláno 3. květen 2011 A tady svítí,sorry,je to mobilem,foťák si vzala s sebou manželka:roll Citovat
olda Odesláno 3. květen 2011 Autor Odesláno 3. květen 2011 No a když jsem se nudil,tak jsem sundal stříšku a polepil jí 3D karbonovou folií,na to,že jsem to dělal poprvý a ještě k tomu mám upečenej palec to vypadá peckově. Citovat
Andreww Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 Pěknééé A zbytek auta půjde do karbonu kdy? Citovat
olda Odesláno 4. květen 2011 Autor Odesláno 4. květen 2011 Zbytek auta do karbonu určitě nepůjde,jelikož má pár ťukanců,co by se museli opravovat,protože když s autem jezdí starý člověk,tak je jasný,že se sem tam někam netrefí.Hlavně nevím,co bude dělat folie na sluníčku a tak.Ještě se chystám na středové sloupky,takže jdu sundat origo folii a zkusím udělat šablonu. Citovat
MilanF1 Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 Světla nezvyk, s tím souhlasím, ale není to špatné Stříška vypadá dobře, jen já nejsem zastáncem karbonu, přijde mi to jako globus tuning, co má každý trotl. Určitě nechci urážet, je to věcí vkusu, hlavně, že se to líbí majiteli Citovat
Frozz Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 Ukaž, jak ta stříška vypadá na autě, já karbon můžu Citovat
AKCZ Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 Stříška vypadá dobře, jen já nejsem zastáncem karbonu, .... Predpokladam ze mas na mysli \"samolepkoveho karbonu\" a ne karbon jako takovy Kdo vi kdyby karbon vubec nevzniknul a nekdo prisel s tema samolepkama jen jako dekorace kolik by jezdilo \"karbonovych\" aut.. ikdyz takova sachovnice byla take v mode Ale ocenuju na prvni pohled poctivou praci to zas jo.. Citovat
olda Odesláno 4. květen 2011 Autor Odesláno 4. květen 2011 Toto ale není ten tištěný tesco karbon,je to strukturovaná folie,co vypadá jako karbon,takže s tím nemám problém,ty jakoby karbony taky nemusím.Zkusím to venku cvaknout telefonem,bohužel mi foťák odvezla manželka,tím by to bylo mnohem lepší.Jinak se mi ta stříška fakt líbí,už jsem se vrhnul na sloupky,takže je snad do odpoledne dodělám. Citovat
olda Odesláno 4. květen 2011 Autor Odesláno 4. květen 2011 Takže slíbená stříška aspoň telefonem: Citovat
olda Odesláno 4. květen 2011 Autor Odesláno 4. květen 2011 A samozřejmě chci poděkovat členovi Capy za folii a za ochotu jí dopravit až k mým rodičům,takže pošta přišla o kšeft :potlesk:potlesk Citovat
silvar Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 Moc pekne me se karbon líbí, co je tohle za typ? Taky bych do toho šel. Kolik te tak vyšel, a jak se ti to dělalo samotnému? Citovat
MilanF1 Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 Aha, takže strukturovaný, to není tak hrozný . Samozřejmě proti uhlíkovým vláknům jako takovým nic nemám. Však se podívejme na auta F1 a z čeho je asi karosérie , až na to, že to lakují. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.