Přejít na obsah
byny

startér

Recommended Posts

Ahoj chtel bych vás požádat o radu. Včera se mi stalo že při startování se startér otočil 2krát a zastavil se od té chvíle startér nedělá vůbec nic jen při otočení klíčku cvakne asi relé někde na levo od volantu jinak nic baterka je OK a poruchu to žádnou nehlásí. Auto jinak jede nastartoval jsem ho přes kvalt s kopce skuste nekdo poradit dík.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

nedivím se, jsou chvíle, kdy jsou všechny poučky k prdu, nechat auto někde mezi nepřizpůsobivýma kvůli starteru...,taky bych to žduchnul přes kvalt

zkus klepnout po starteru--néé po cívce (spinači),ale i kdyby se starter rozjel, bude chtít asi demont. a odborně opravit--nejprve musíš ale zjistit, zda jde do starteru po zapnutí klíčku do polohy \'\'start\'\' proud

[upravil dne 8/1/11 11:40 ozzy56]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vymontuj štarter, pomocou štert.káblov napoj na baterku (mínus na kostru, plus na šrob vysuvacej cievky na prívod) a pomocník nech ho dobre drží. ty si pripoj kúsok autokábla naplus tej pripojenej cievky a druhý koniec \"brnkni\" o malý kontakt na cievke. To je ten čo ide od kluča. Takto uvidíš čo ti robí a ako sa správa. Možností je viacero.

Posledný štarter čo som robil nevysúval pastorek - bol suchý a cievka ho nedokázala vysunúť -stačilo ho jemne namazať po posúvacej časti a OK, šlape ako nový

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když se dává pozor a pomalu se pouští spojka tak nic nehrozí.....ale fakt opatrně a na 3jku.....na menší ne...... taky mi odešel startér a roztlačili mě......

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Děkuju vám všem za rady no toho startéru jsem se bál myslel jsem jestli to nemůže být neco mín finančně náročný třeba nějaká pojistka relé nebo tak ale v návodu jsem nic nenašel:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

děkuji všem záhada vyřešena praskla pojistka v motorovém prostoru pojistka číslo 8 a hodnota 20A jinak přeji hodně štastných kylometrů v novém roce všem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku