Fusion Odesláno 1. leden 2011 Odesláno 1. leden 2011 Co ty máš za gumy kapitáne? [upravil dne 1/1/2011 01:18 Fusion] Citovat
jaudax Odesláno 1. leden 2011 Odesláno 1. leden 2011 Za mě teda s tím zrcátkem je to zhovadilost, ale na druhou stranu, co když fousatý padesátník neměl řetězy a ví že to jde vyjet - pokud mu nic neblokuje cestu. Bohužel mu cestu blokovalo tvoje auto, tak ti to nevybíravým způsobem zdělil... A všem úspěšnej a zdravej rok 2011. A už mám 477 příspěvků za 3 roky ... :D:D Citovat
MilanF1 Odesláno 1. leden 2011 Odesláno 1. leden 2011 Já se tedy Davida trochu zastanu, jelikož před každým kopcem bych řetězy nedával. Ale asi to je tím, že jsem nikdy na horách nebyl. U nás v nížině nejsou potřeba. PS: za příspěvky se tu nehodím, ač je hezké, jak se mění status. Za rok zde mám asi 1500 příspěvků. Status už se mi moc měnit nebude . Myslím, že David má větší progres Jen dodám, že moc nových témat jsem zde nezaložil. Ale david již změnil psaní nadpisů vláken, už mu to nezačíná \"Jak...\" Edit: No tak zrovna tento je přesně 1600. [upravil dne 1/1/11 01:32 MilanF1] Citovat
ygnor206 Odesláno 1. leden 2011 Odesláno 1. leden 2011 Jestli je to tak jak píšeš tak bych mu přidělal jednu velkou starost:) Citovat
Dadadavid Odesláno 1. leden 2011 Autor Odesláno 1. leden 2011 Fusion:No kdyz jsem to boural tak jeste letni Michellin Energy save,ted mam zimni Birdgestone Blizzak akorat nevim presne oznaceni ale myslim,ze LM-18... ygnor:Já bejt nabouchanej tak bych to udelal taky [upravil dne 1/1/11 11:38 Dadadavid] Citovat
Y2K Odesláno 1. leden 2011 Odesláno 1. leden 2011 on ti odrazil spatne a ty si sklopil usi? neviem, stat sa moze cokolvek... podla popisu si myslim ze ten kopec nebol nezdolatelny aj bez retazi, zrejme to chce len trening a chladnu hlavu na take \"snehove vyjazdy\" Ale to je uz jedno, stane sa... Ak to ale dopadlo tak ako pises tak jednoznacne je vinnik on. To ako keby sa na ceste stala nehoda a \"vrak\" zostal stat krizom cez cestu a ja tadial pojdem a naburam do vraku, lebo ved co tam mal on robit Citovat
kujon106 Odesláno 1. leden 2011 Odesláno 1. leden 2011 Tak přesně na tyhle případy mi ježíšek nadělil tohle (to první) jo, a co bys jako asi s tim udelal ??? net snese vsechno ... Osobně doufám že nic. Ovšem kdyby mi někdo zničil zrcátko a ještě na mě pořvával takovýhle krávoviny, tak vím, že bych se neudržel. No a ještě k tomu zrcátku - jestli je to hodně poškozený, tak normálně v klidu zavolat pčr. Kdyby měl ten pán vysvětlovat ujetí z místa nehody, tak by ho ty plky přešly. [upravil dne 1.1.11 17:39 kujon106] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.