Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

se hned neurážej, děláš si to trošku sám :P Ale zas je sranda, alespoň mi ta noční šichta uteče, já totiž narozdíl od vás usnout nesmím

Odesláno
ty voe to jsou teda otazky ....už čekam že jednoho dne se tu obeví téma jak spravně masturbovat apod.:D

vzhledem k Dádovo příspěvkům (chcete psa? , jak zrychlit komp, jak usnout, jak vybírat bonus cash cestou do školy) které tu má za jeden den, to očekávám velmi, ale opravdu velmi brzo :mrk

To tě bohuzel zklamu...ode mne zde nic takoveho neuvidis..a jestli jsi tak neinteligentni ze se ti zda neco podivneho na nabidce psa,ci otazka na zrychleni pc,tak to je mi te uprime lito...a taky toho ze tohle pisu,ale jak se do lesa vola.....

Odesláno
se hned neurážej, děláš si to trošku sám :P Ale zas je sranda, alespoň mi ta noční šichta uteče, já totiž narozdíl od vás usnout nesmím

co delas za praci??Jinak ja se neurazim hned,docela dlouho mi tady z nekterych bublaj nervy,ale cim vic das najevo ze te neco stve,tim vic se to odrazi a tak jsem radsi v klidu a ono to ty lidi prestane bavit :)

[upravil dne 19/12/10 22:12 Dadadavid]

Odesláno

já jsem laboratorní technik alias směnovej kvalitář v továrně na nerez trubky, co se z nich dělají výfuky. Výroba sváření teď před Vánocema stojí, ale jedou řezací a ohýbací linky, tak jim dávám podporu, když si nejsou jistý, co by ještě zákazník zkousl nebo nezkousl. Jsem ten \"zlej\", co hledí na to aby to ISO a zákaznický standarty byly alespoň trošičku dodržovaný. A bylo co nejméně reklamací. Víš, je to těžký, protože kluci na linkách toho chtěj nasekat co nejvíce, ale s tím kvalita produktu velmi klesá. Prostě nejdříve kvalita a potom kvantita :)

PS: ještě mě čeká nějaká reklamace vad základního materiálu, ale s tím začnu až po půlnoci

Odesláno
ty voe to jsou teda otazky ....už čekam že jednoho dne se tu obeví téma jak spravně masturbovat apod.:D

vzhledem k Dádovo příspěvkům (chcete psa? , jak zrychlit komp, jak usnout, jak vybírat bonus cash cestou do školy) které tu má za jeden den, to očekávám velmi, ale opravdu velmi brzo :mrk

To tě bohuzel zklamu...ode mne zde nic takoveho neuvidis..a jestli jsi tak neinteligentni ze se ti zda neco podivneho na nabidce psa,ci otazka na zrychleni pc,tak to je mi te uprime lito...a taky toho ze tohle pisu,ale jak se do lesa vola.....

:roll nevidíš smajla na konci mého příspěšvku???

Odesláno

Pozor na ty citace předchazejících příspěvků

:roll nevidíš smajla na konci mého příspěšvku???[/rquote]

Promin no,ale jiste rozumis,ze nejsi jediny clovek ktery mi momeentalne lezi v hlave a nevis jakej jsem mel den :)

[upravil dne 20/12/10 08:42 Radek Hurvajz]

Odesláno
já jsem laboratorní technik alias směnovej kvalitář v továrně na nerez trubky, co se z nich dělají výfuky. Výroba sváření teď před Vánocema stojí, ale jedou řezací a ohýbací linky, tak jim dávám podporu, když si nejsou jistý, co by ještě zákazník zkousl nebo nezkousl. Jsem ten \"zlej\", co hledí na to aby to ISO a zákaznický standarty byly alespoň trošičku dodržovaný. A bylo co nejméně reklamací. Víš, je to těžký, protože kluci na linkách toho chtěj nasekat co nejvíce, ale s tím kvalita produktu velmi klesá. Prostě nejdříve kvalita a potom kvantita :)

PS: ještě mě čeká nějaká reklamace vad základního materiálu, ale s tím začnu až po půlnoci

Jj,ISO :) ted jsem na nastavbe Dopravni Provoze a tam toho je o takovejch vecech mraky :) jinak jsem delal v Multiwingu,to je firma co vyrabi vrtule na ruzny veci,do chladicu na plynovody,treba se delaly o prumeru pres 2 metry na ten Ruskej plynovod co se ted budoval...je to dost zajimava prace,ja delal skladnika :)Ktery ma kupodivu vetsi plat nez delnici ...ale zase obrabeci polotovarů jsou na tom líp a to jen mackaj tlacitka a stroje to udelaj samy,maj tam i tu ruku jako muzes videt treba v automobilkach :)

Odesláno

trochu k teme..mne pomahaju na zaspanie 3 veci:

1. 0,5l tmaveho vychladeneho piva :D

2. ked mi pred spanim rozprava priatelka a je jedno co :D, nech sa vyrozprava

3. zapnem telku/radio nech nieje ticho

Odesláno

heleď Davide, prosím, odnauč se jeden tvůj nešvar neustálého citování příspěvků nad tebou, lidi nejsou blbí, aby nevěděli na koho reaguješ, když si nejsi jist, stačí třeba napsat do příspěvku třeba for punkac: nebo nějakou jinou přezdívku. To tvoje \"citování\" vypadá strašně a Modi to někdy mažou, máš to i v pravidlech, jak přispívat -> používej tlačítko ODPOVĚDĚT :D

Odesláno
cum menej na net a prestan zaplnat blbostami toto forum;)

[upravil dne 20.12.10 00:06 jozefsv]

Neboj,tebe uz znam,tvoje prispevky me jeste nidky neprinesli uzitek,ale lidi zde rikali ze jsi uz takovy,tak te beru takovyho jaky jsi...na druhou stranu vim,ze moje prispevky zase nikdy nepomohly tobe,ja se sebekritice nebranim..

[upravil dne 19/12/10 23:18 Dadadavid]

[upravil dne 19/12/10 23:18 Dadadavid]

Odesláno

půlnoční příspěvěk ... tak to bud fakt nemůžeš usnout nebo nechceš.

U mě platí, že pokud předržím spánek, vydržím pak dlouho vzhůru, ale taky nemohu usnout. Takže se snažím jít spát, když na mě jde večer vlna únavy a tělo se mě ptá: \"Nepůjdeš si lehnout?\".

Odesláno

Já pokud nemůžu usnout, tak si dám buď pivko, nebo se pořádně nažeru, nebo si pustím Blokádu (9- ti hodinovej, čtyřdílnej ruskej válečnej epos) :-D.......a když je fakt krize, tak to všechno zkombinuju a spím jak malej ;-)......ne vážně, taky jsem měl problémy se spánkem a přišel jsem na to, že když moc myslím na to, že chci usnout, tak to vůbec nejde, a naopak když nechám plout myšlenky a pustím si nějakou hudbu, tak jsem jak špalek do 10 minut......

Odesláno

Medunkovy caj, mleko s medem, dvojka cerveneho .. Nebo 5x za sebou si to udelat a padnes polomrtvej :D :D .. nee sorry

Odesláno

tady na foru uz jsem nejaky patek,ale v posledni dobe jsem se opravdu pobavil nad tvejma prispevkama a i nekterych zdejsich clenu. jako student tento problem znam pokud neni zkouskove obdobi, nejednoduzsi a nejucinnejsi zpusob jak usnout je, nevalet se na prdeli a neco delat. zkus cely tyden neco delat,at to budou kraviny, vezmi pritelkyni na nekolika denni nakupy, ji to urcite potesi,tebe unavi a o vejkendu vyraz na aspon dve celonocni akce az do rana.. a takovy tyden budes naspavat dlouho. a nebo tedn sex, pokud mas kvalitni, proste musis usnout... jinak jsem zvedavej,jaky temata tady jeste pribudou..

Odesláno

oni : no mezi nami ja uz sice nejsem student ale problemy se spanim mam taky ... .. ale pravda je ze jsme diky tomuto dotazu zabrousili spis do vod lekarskych rad .... :D Ale co,hlavne ze je sranda

Odesláno

tak ja myslel dadudavida, ten je tusim jeste student. jj jasny, rad se pobavim. i kdyz verim,ze nekdo kdo na toto trpi, musi trpet, sam znam, nekdy se mi stane ,ze nemuzu usnout, vytahnu casak a ctu,dokud me nepalej oci a pak uz to jde samo usnout.

Odesláno

Jj ja vim zes myslel jeho :) Jen jsem chtel podotknout ze to znam (jako nestudent) bohuzel taky a momentalne mam predepsany Lexaurin ale mam to brat jen v krizi, ne pravidelne .. Nicmene to uz je chemie a verte tam nechcete zajit .. zlaty medunkovy caj ..

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...